Prijava

De necemo jebacemo im kevu svima i stime na trgu vodi pesmu onu igraj i pobedi

djordjevic namerno nece voditi ove, kao povredjeni šatro, i sad će sa ovom ekipom uzeti zlato na nikad bednijem prvenstvu i onda će stvoriti sliku "niko nije verovao u nas ali smo mi pokazali da mozemo"...sujeta jaka u njemu je

tilmo je

Kad smo kod toga, Radulja inače nije povređen, Đorđević mu rekao da zbog forme Boban i Kuzmić trenutno imaju prednost i da može dobiti kao treći centar 10 min po meču, ovaj nije hteo

Jedva čekam da gledam utakmice na video bimu u studenjaku, jebeš i ispitni rok i sve

Kad smo kod toga, Radulja inače nije povređen, Đorđević mu rekao da zbog forme Boban i Kuzmić trenutno imaju prednost i da može dobiti kao treći centar 10 min po meču, ovaj nije hteo

Brt napisao sam ovako nesto kad je objavljeno da ne ide radulja ali uspomoc moci DEDUKCIJE nikakve info nisam imao

Mlatoni jel ti nisi zavrsio sa tim?

Pa dobro brate, evo sad je stigla i zvanična potvrda iz BLISKIH IZVORA

Zajebava se mlatoni stari šegadžija.
Nego mlato, kažu li šta na mvp forumu, oćel biti kakvog fantazija?

Iz istog razloga se i markovic penzionisao. Igrao bi on za repstaciju sto posto jer je pregospodin veliki kakva kurac penzija

Znači nama je kao lose-lose situacija?

Ako osvojimo, ili barem uzmemo neku medalju biće

hahaha šta se ložimo, uzeli smo medalju na kurac takmičenju, da je isto bilo za nijansu jače izduvali bi smo karinu preogromnu.

a ako ne osvojimo, ili barem ne uzmemo medalju, bilo bi

Šta koj kurac, pa ako nismo sposobni da uzmemo medalju na ovako invalidskom takmičenju jebenom, onda zaista jebo košarku.

zamislite tu scenu, prohladna septembarska noć, dvanaest sati, kapiten MAČVAN diže pobednik namenjen prvaku evrope.

ja mislim da će teoretski fizičari da modifikuju svoje jednačine o multiverzumu, sve realnosti su moguće OSIM one gde mačvan kao kapiten osvaja prvenstvo evrope

Šalio sam se.

E ne znam Duka. Imali su do sad za svako prvenstvo, pa bi trebalo da imaju i za ovo.

Nije Teo povređen, Sale mu reko da je Vasa Micić u boljoj formi.

Raduljica na beer festu onom nogom što ga boli skakao za vreme ortodoks keltsa

Opušteno momčadijo. Ovo prvenstvo će iznedriti dva tri mudonja u našim redovima tako da neće biti problema oko završnice. a tu ko zna.

Pa brt, celo leto trenira s ekipom za taj koncert, neće valjda povreda da ga omete.

Jel ima dje prenos protiv žabara?

Hvala na brzom odgovoru prijatelju