Prijava

Haha eufrate solidno skroz

Ja klin sit na vilijamsu i smithu al igrali 45 i 54 minuta pa nema bodova :Dddddk

Lukaku je kapiten znalcima, kejn poluznalcima, ostalo NO COMMENT

mislim da ne mogu petorica nego ide sledeci...

kockao sam se sa de brujneom, očekivao sam da će svi staviti traku kejnu i lukakuu, pa da ovaj razbije i da se odlepim u startu, ovako ću ispušiti kurac

sve u sve preimbecilan potez xd

Usra me fantazi, izguglao sam, umesto sigurdsona ubaciće mi pančona koji ima 1 iako je treća izmena, a ne bertranda sa 6 bodova koji je prva izmena, propast

33 i Henesi na golu umesto Forstera....

Još Hari kapiten sutra. DAJ HETTRIK MAJSTORE!

Nisam igrao par godina fantazi, koliko je poena ok kolo, koliko ekstra kolo?

I zna li se hoce li pedro igrati sledecu, nisam znao da se povredio protiv Arsenala nisam gledao u pm.

Zavisi od kola do kola nekad je prosek 30 nekad 70

Sad vidim da sam pslednji hahah oh oh

Kako koji kurac ovi nabise preko 50?

Meni u timu kutinjo haha kao nije mogao da igra mrs slepce

Ma bvldga imao stopera wba koji je dao gol a lik taj i ne postoji i 15 poena haha a meni se desi sta se desi sa 2 stopera, lazi jebene al docice sve na svoje koliko sutra, lukaku 2 gola plus 3 bonus, miki 2 asist

Mislio sam da nije koristio neke magije ovo sto ima dole ponudjeno

A sta je ovo hed tu hed, to tamo ne vidim nigde? Sa kim sam u duelu koliko ima taj hoce skociti eterum?

Protiv bvldge si brt hahahha
A ja protiv somija majmuna jao imas srece odma da smo se susreli

H to H igras bas protiv bvdlge ovo kolo usrao te haha

Umesto 8 od bertranda imaću 1 od pančona jao sigurdsone jebem li ti majku ja što ne ostavih salaha

Ovako se koljem sa arminom nubinom za sve po dnu tabele

Armine zato je odma i ispucao sve madjije samo od tebe da ne izgubi

Haha pa to, za njega je sezona vec uspesna

Haha pa jel moguce ovo, ocekujem da svakog mog protivnika ovako usere tako da znate kad magije da koristite

I sta sad, jel sam ispao u tom h2h?

Ne moze da se ispadne teras dalje 0 bodova dobio si. Drugo kolo pobedis dobijes 3 boda, kao liga u rl.

Aha, aha, ok. Svakako ocekujem da taj hed tu hed zavrsim sa nekih 9 bodova jer ce protivnike stalno da sere jedino armin, somi i coa nemaju sta da traze iako ih usere jer brt nemaju pojma bas