Prijava

Просто су сва села била четничка, под Дерикоњом, Нешковићем итд.. У партизане након 1941. су одлазили само лопови и нерадници. Ето узми те Косориће које си поменуо, колико их је било у Јвуо а колико у комунистима.
Али су долазиле партизанске јединице из других крајева па је било доста борби. Чак је и Тито док је бјежао на запад ишао близу Романије па је настала она нека пјесма.
Разлог свему овоме је партизанско убиство 64 официра на правди Бога (мислим 1942), код Борика, што је утицало на опредељење људи.
Комунисти су после рата измислили да је Нешковић био партизан, што довољно говори о њиховој бројности, па су његове подвиге рачунали као своје.

"Упартизаненакон 1941.суодлазилисамолоповиинерадници" - ovde sam prestao sa čitanjem. Jbt kao da čitam Samardžića ili Dinčića ( ovog prvog na žalost poznajem)... Ipak, ne može a da mi ne zapadne za oči poslednji deo posta (ovo 'prestao sa čitanjem ne treba shvatiti bukvalno xD). On, kao šlag na tortu potvrđuje misao koja mi se vrti po glavi još od početka konverzacije sa tobom. Naime, baš kao što SNS ( ovo "N" po želji zameniti sa "R" - isti kurac xDD) ima botove, tako i Samardžić pušta antikomunističke botove da lunjaju Internetom ( osobito velika koncetracija istih zabeležena na video servisu (YouTube). Dakle, zaključujem, da kao što stranke, koje su ništa drugo no skupovi ljudi okupljenih oko istih ideja plaćaju botove, tako to čini i Samardžić, koje je toliko puta diskvalifikaovao SAM SEBE !!! OVIM smatram da je bilo kakva dalja rasprava oko njega izlišna.

То је твоје незнање, што причаш неповезано неке глупости, јер не познајеш историју. И јер си лаик, поу.

Ma, ok. Nema potrebe da staviš to 'poy' na kraj. Kao da ne znam da troluješ. Uostalom to i nije moja struka.

ал си глуп набијем те на курац и тебе и самарџића, то да су партизани били људски шкарт се зна одавно и ја примере тих штакора и лична искуства људи који су их познавали слушам од малена, много пре него што си ти почо да гледаш марићеве емисије

и ретардираном човеку је јасно да је снс исти курац ко кпј или савез комуниста или шта већ, само што ови наши савременици не остављају масовне гробнице за собом

u curugu su bacali srbe pod led i sve, i pre par godina dva ortaka stoje na mostu i lik u camcu neki madjar poceo da se ljulja i jos malo pa da se prevrne a jedan vice ---sta je ,vuku nasi a--- odlicna prica sovinisticko-fasisticka

Kako bacis nekog pod led?

Jedino mi pada na pamet da napravis onu eskimsku rupu i onda ubacis srbina pa ga nekom dugom motkom podbadas dok ne ode pod led, al to je cimanje bas.

Hahaha... Posebno mi je smešno to što hoćeš i Samardžića da nabiješ na kurac. Pitam se zašto? A prvi deo tvog posta ne mogu a da ne prokomentarišem, iako je u pitanju čisto trolovanje. To je čist samardžićizam ( na kurac ga nabiješ xD). Naime, tebi su dokazi da su partizani bili škart nekakve priče lokalnih četnika, koji vrv 1945 pređoše u partizane jel? Hahahahahaha... A sada lepo idi na "poglede", pa prijavi svom poglavniku kako je neko čačkao svetoserbske velikomučenike. EDIT: AHAHA PA TI SI LADNO ONAJ ŠTO JE JEO LJUTU PAPRIKU I PLAKYO HAHAHA LOL

У партизане након 1941. су одлазили само лопови и нерадници.

то да су партизани били људски шкарт се зна одавно

Ne znam da li si ti i slični svesni kolko se takvim pričama u suštini onako domaćinski kao posle obilnog i masnog ručka iserete na te četnike koje tolko veličate?

"Partizani bili ološ, neradnici, glupi, neobrazovani, a i bilo ih je malo u suštini. Četnici bili oficiri, gospoda, dpmaćini, obrazovni, dobri, i svi bili uz njih."
LOL
Partizani ih usrali u tom građanskom ratu prebrutalno u vojnom, političkom, diplomatskom i svakom drugom pogledu.
Onda kreću opravdanja: jao, pa kad su mutna vremena govna isplivaju i Englezi prodali Čiču, mamu im jebem to su najveći srpski neprijatelji, evo i '99 su nas bombardovali.

To je fazon dođeš iz grada sa razbienom glavom. Pitaju te ortaci šta koj kurac, šta je bilo i ti kreneš:
-Ma jedan lik, mali, zakržljao, ružan, smrdi, glup i ćorav na jedno oko me unesreći.
-Pa kako te takav, jebotebog?
-Pa trebao ortak da mi čuva leđa, al on ušo u neku veću frku, i dok sam ja tako sedeo, vrteo palčevima i kontemplirao kako čemo da mu jebemo mater kad se vrati ovaj uvati flašu sa šanka i sve me izuserava. Posle me tuklo i obezbeđenje.

You hopeless bastards...I have no sympathy for you...

Ma banda. Čak ni političkog komesara nisu imali.

Причате потпуно неповезане ствари, Снс, туче са обезбеђењем у кафићу, ботови, јутјуб, итд..што показује да не знате материју. Ја сам објаснио зашто на романијског регији није било партизана јер ме то питао, и све што сам написао везано је за Романију. То да су нерадници и лопови ишли у партизане је и случај у већини Босне, Србије, Херцеговине и ЦГ, и то је чињеница, док нпр. у Лици и Кордуну није тако било.

Thilmo
Jedino mi pada na pamet da napravis onu eskimsku rupu i onda ubacis srbina pa ga nekom dugom motkom podbadas dok ne ode pod led, al to je cimanje bas.

Мислим да кад би те неко бацио у ту рупу коју помињеш, да би се баш тешко извукао напоље, следио би се у секунди, а ове '42 су још напољу чекали са аутоматима
Ал није читав Дунав био залеђен контам.

ЕДИТ:

изгледа да су их све прво убили па онда бацили, јебемти логику

https://s3.postimg.org/x3jvz7wyb/Screenshot_2017-08-12-10-40-09-494.png

Normalno je da, zbog veličine materije o kojoj pišem, post mora biti poduži. E sada, ja ne mogu da pišem samo o tome, nego zbog boljeg shvatanja iznetog, moram stvar raširiti, raščerečiti, i osvijetliti je iz više uglova. Samardžićevska škola me ne zanima, njega sam proganjao na više foruma, tako da je od mene imao moćne more lol, tako da sad samo oblitava na Pogledima, baš kao i 14 preostalih ravnogoraca ( ne shvatiti bukvalno)! Taj samardžić je udbaš, mada vrv to zna samo onaj ko ga je zavrbovao za Službu. On je dildo u tuđim rukama.

I sada - ako malo bolje razmislim SNS je ništa drugo no pravni naslednik NVO JVuO. Reciklirani vadikali - stara lica - nova pica. Pogledajmo samo biografiju jednog od očeva SNS-a - Nikolića, i sve će vam biti jasno. A možda i neće. Stoga je potrebno izvršiti, kako ja to nazivam 'osvetljavanje iz više uglova'. I slagalica se savršeno sklopi.

U slučaju da kao kraljevski oficir izgubiš građanski rat od neradnika i lopova primenjivati tri puta na dan:
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/950/285/f71.png

pojma nemam, a baš sam se iscimao