Prijava

Ima li sanse da ga sjebe Mek Gregor za 55 min, moram oko 5:25 da idem da radim

Jebe mi se za Mekgregora i Mejvedera i ceo taj hajp. Cirkus običan fazon Džon Sina vs. Rendi Orton. Čak mislim da bi ovo drugo pre gledao.

Ne bi gledao jer Džona Sinu ne možeš da vidiš xD

Nepopularno misljenje 1

Jasenovac nije najveca sramota Hrvata vec Srba, jer je sramota kolike smo picke nesposobne sta smo dozvolili, i jos veca da se do danasnjeg dana nismo osvetili za to

Resenje: praviti se da jasenovac jebeni nikad nije postojao ne bili sprali malo ljagu sa imena Srba, da se Karadjordje ne sramoti vise gore na nebesima

Nepopularno misljenje 2

Nasa najponosnija najjunackija prica iz borbi sa ustasama: neki ustasa rekao nekom djedu da kaze "zivio ante pavelic" pre nego sto ga zakolje. Djed njemu rekao "samo ti sine radi svoj posao". I to je nasa najveca pobeda protiv ustasa? Jel me zajebava neko? Pa bolje da mu je rekao jebem ti mater u po picke purgerske ili zivio Kralj Petar. A najbolje bi bilo da mu je pregrizao grkljan zubima. Kao da smo jevrejcine neke mrtve nejake nesposobne.

Resenje: prestati spominjati ovaj prejadni nebitni dogadjaj i velicati Vojvodu Djujica dje stigli i dje ne stigli

Nepopularno misljenje 3

Olivera Lazarevic, nije nikakva junakinja, heroj ni diplomata, samo je bila najbolja jebulja od 100 zena u Bajazitovom haremu. Bajazit joj je zaklao oca a ona njemu otisla u harem da je ovaj jebe. I mi se time nesto kao ponosimo, hvalimo? Trebali su nas poklati sve do zadnjeg. Najtuznije od svega sto se pojedini srbi hvale kako je ona bila omiljena Bajazitova jebacica. TO BRACO SRBI TOO, IMAMO NAJBOLJU KURCOLOMKU U TURSKOJ. VESELI SE SRBIJO ZEMLJO JUNAKA. Ovo ponizenje dostize vrhunac kad su 2008. neki fond nazvali po njoj. Jebem te drzavo.

Resenje: lazirati istoriju, prepraviti u to kako je olivera otisla u harem i ustekala noz u picku, te je zaklala Bajazita i osvetila oca
Resenje: ako nista bar reci kako je iskopala sebi oci ili tako nesto da ne sramoti pokojnog joj oca jebuci se sa njegovim ubicom

U svakom slucaju zaboraviti na ovaj pickast potez

1 i 2 Kada zaista dozivis tako nesto, pa ispadnes frajer javi se
3 Ne seri

ти си мајстор непопуларних мишљења

Сад ће самопотапам да дође да нам објасни како у ДСР нису ратовали Срби против Хрвата него сиромашни против буржоазије, српска и хрватска радничка класа против кулака

Pa nije maestro rekao da bi on klao ustaše zubima i poveo gerilu nego samo da se ne kurčimo sa sine radi svoj poso heh kako sam ti šukno ustasho xdddd

To ti je veci bedeseri nego da mu je opsovao sve po spisku. I sam ujka iz cijeg dnevnika znamo za to je napisao da bi mu lakse bilo da ga je stari psovao

Novak i Jelena su skroz OK ljudi koji nisu zahtijevali kult ličnosti da se izgradi, i kada su vidjeli da gorepomenuti postoji imali su svako pravo da kapitalizuju na njemu.

Kako su kapitalizovali da mi je znati

Msm više su kapitalizovale ove fejz ztranice koje su ih sprdale

Da sam pri parama, samo bih koktele pio

Smatram da su Zaječarac Lav i Jelen govnurde od piva, i volim popiti neko skupo pivo tipa paulaner hoegarden leffe itd. (macho muzjaci sto pijete samo gorka piva nemojte me sutirati pls)

Sa je tu nepopularno radj

Ako nije, onda me to raduje
Ovde je to kao izjava "dosta mi je trista grama pečenja po obroku"

Kokteli su kul, al' i oni smore. Valja mešati.

Ja obožavam "mlečne" tipa beli rus, bounty i slična čuda.