Prijava

ово треба погубити јавно

Osecao sam se na znoj jbg vidis koliko je sati. Mehanicki kucam brt ne pokazujem emocije iako vrv cesto deluje drugacije xd

Video sam pcelara na Obedskoj Bari prosle godine.
Miki Pcelar ima dva metra i 150 kila. Mene ne plasi. Vise me plase true sremacke barabe. Sremacko je selo malo, okolo ravnica, pijan merkam ispred radnje, a u dzepu brica.

Pa nema sta da te plasi nije covek strasilo. Regularan lik: cirka, juri picke, kocka se, pika basketa, peca... I normalno kad popizdi oce da jebe mater kao maci onomad. A macu bas ne gotivim nikako mrzeo sam i da prodjem pored onog njegovog burekba i da ga vidim, ne mogu da kazem zavaljenog, nekako prelivenog preko one jadne foteljice u kosulji raskopcanoj sa onim lancicem i mindjusama, cupav sav. Jednom mi izleteo na kruznom sa onim njegovim prdavcem malim i dere se bosancuga mutava da nije pobegao iskrivio bih ga od batina

кибицујем

Hahah odlicna razmena ps i coakg

Radj pa ja kad predlazem uvek kazem pregurati prvu pa i drugu i krece voznja xd

Dobre pičke jebem ti

Lunja djoganj usla vidim jedan od realnijih ciljeva mi je da je upisem na listu iskaranih xd

(Da te preduhitrim coakg- hahah pa kakvi su onda ti nerealniji??!)

Jel ušla Branka Blek Rouz

JEBENO ANĐELO RANKOVIĆ HAHAHAHAH OVAJ RETARD IŠAO SA MNOM U SREDNJU, HAHAHAHAHAHAHAH

Baciti im pitbulova i dinara i zatvoriti ih

оној плавој од три би појео пичку, и јелени крунић, уф