Prijava

Brt samo gore umjesto round2 prebacio na overal i nije mi izbacio sve igrace na ovome svijetu nego ligu nasu

Coa ti racunas rastove bez zajebancije?

па не рачунам ручно оно да се млатим к'о будала јбг него кад убацим играча у тим видим му укупан скор и цену па изделим са 4 и видим да л' је добра куповина или не, и то још ово коло ево и после обустављам, накуповаћу што ти кажеш тим који ће да истера до краја и оставићу га да блеји овде без икаквих измена

мада откуд знам, како ми је овај други кренуо, можда ћу и да одјебем евролигу и посветим се аба-и хаха

Vidim i ja sad nasu ligu, pseto lider na tabeli posle 3 kola sa 384 poena je u zavidnoj formi na startu sezone.

Mogao si printovati ako je vidis i dalje, da vide svi sta i kako. Ja hteo al ne da mi govno izbagovano da vidim

Teo sam, brt, al slabo se snalazim na ovom nekom tabletu xd evo zato c/p

# Team User Country
1 dva promila pseto Serbia 384
2 Andro Knego Rileks Serbia 375
3 KK Cecini Tigrovi aleksandarkg Serbia 359
4 KK Krizni štab Mutombo55 Serbia 330
5 Anarhisti Anarchyst BiH 282
6 ja sve ovo random Ledeni Montenegro 277
7 Duple škorpije Čović Legenda Serbia 275
8 pfcabara pfcabara Serbia 225
9 KK Rasinci ITKuvar Serbia 214

Fala u ime svih nas(u crveno belom...)

Ko ima cakarevica ili milera neka pripazi, upitni su za danas

Pseto dobar covek

Proverite tabelu lige za 2. kolo, nekoga čeka neprijatno iznenađenje

Zasto imamo po nula brt?

Tabela sada izgleda ovako hahahahaha
1 KK Krizni štab Mutombo55 Serbia 330
2 Anarhisti Anarchyst BiH 282
3 ja sve ovo random Ledeni Montenegro 277
4 Duple škorpije Čović Legenda Serbia 275
5 dva promila pseto Serbia 244
6 Andro Knego Rileks Serbia 239
7 pfcabara pfcabara Serbia 225
8 KK Cecini Tigrovi aleksandarkg Serbia 223
9 KK Rasinci ITKuvar Serbia

Sta je reci? neki bag ili su poskidali bodove?

Nemam pojma, nas 5 ima 0 bodova u drugom kolu. Mitke se cima kad ima ovako nesto u onom el fantaziju, ajde sad ti se pokazi

Ahaha jbt, a taman sam teo da kažem da će mi ovaj fantazi sa svim nedostacima i bagovima biti zanimljiviji nego el fantazi, ali ovo je već previše. Neka im neko napiše mejl, dosta su nas zajebavali!!1

Znaš onaj bag da može da se odradi više od 3 izmene? E to je

Cekaj, zbog baga imamo nula ili smo kaznjeni pa imamo nula? Ja sam odradio samo jednu jebenu izmenu, nek popuse oni kurac malo
Edit: dve u stvari, nije mi ni trebalo vise. Kakav supacki fantazi necu ni da igram govno

Idi na tim, izaberi drugo kolo i vidi koliko igrača fali. Ja sam uradio tu četvrtu priznajem (NWG zamenio Čerijem jer se nešto izbagovalo pa sam njega jedinog mogao da izbacujem) I sad na njegovom mestu u drugom kolu nema igrača, iako je logično da se poništi rezultat od trećeg kola jer je ovo bilo izmedju drugog I trećeg

Možda su kažnjavali i ako napraviš izmenu umesto izmene, npr. prodaš Radivojevića, dovedeš Čovića, onda se predomisliš i prodaš Čovića, pa dovedeš Gordića i to sračuna kao 2 izmene, tako 2 puta uradiš već je četiri. hehe Ako je kojim slučajem tako, ja ću sledeće kolo imati 0 bodova. Sledeće sezone mvp da napravi fantazi onaj njihov i za abu i za el i dokurca :@

Pa ja cak i tako nisam napravio vise izmena nego sto je dozvoljeno, pisao sam o tome, nisam video nigde reset dugme pa sam kapirao da ne moze i odradio te dve izmene. Nisam to isprobavao da ubacujem u tim pa vadim itd. Pusaci kurca.

Majke mi, onaj mvp-jev najbolji, da imaju TEHNICKIH MOGUCNOSTI ko uleb pisali bi po onom njihovom.

Tacno, fali mi igrac u drugom kolu. Ali nemam pojma zasto, to je neki njihov bag...

Sad vidim ovo što ste pisali. Nisam majke mi odradio četvrtu izmenu, zato sam i kukao što mi je ostao pecarski a mogao sam da uzmem bitadzea. I sad sam kažnjen zbog njihovog baga koji ja nisam iskoristio? Pa hahah jebem ti, rekao sam da neću više da serem, ali GOVNO JE OVAJ FANTAZI. Uživajte vi, ja sam batalio, neću ni da se žalim slepcima, boli me kurac baš.