Prijava

Danas sam imao 48 pluseva na def i nisam mogao da postujem na forumu, svaki dan mi neko ocenjuje def.Znaci nije istina da moze da se postuje na forumu sa zbirom ispod 50 ako se ima odabrana.sad imam 56 pluseva jel bi oni ostali ako bi mi obrisali sve def i jel bi mogao onda da pisem na forumu?ako bi mogao onda obrisite mi def da nemaju sta da ocenjuju.

ako obrises definicije neces moci postovati na forumu,tako da nemoj to raditi

https://vukajlija.com/recnik/autori/28370 imao sam 1 definiciju na ovom nalogu i kad je obrisana ostali su plusevi ali nisam mogao sa tog profila pisati na forumu(pa se rasnji dosao do sifre i kacio se sa kosmopolitom nesto ahahahh)

neko se nakacio na tebe,brate,valjda moderatori mogu da ga sjebu

hahah ne mogu da verujem da neko ima cilj da me makne sa foruma.

pročitao sam naslov teme BORBA kako treba, a uvodnu rečenicu kao "danas sam imao 48 puževa", malo sam se razočarao što ovo nije tema o borbama puževa

da ispravim u -moja borba.jbg nema tema pitajte moderatora

puž veličine ciganina VS ciganin sa nunčakama veličine puža

nisu nunčake veličine puža, nego ciganin

Ciganin hvali svoga puža veličine ciganina veličine puža

moze ciganin velicine puzha da skace koliko hoce i vrti nuncakama,puzh velicine cigana dodje i usisa ga

jel to znaci da su puz i ciganin jednake visine?onda bi ga puz razbio

Ciganin hvali svoga puža veličine ciganina veličine puža

hahahaha

Ponovo mu nalupali minuse kad je otvorio temu hahahaha

53 тренутачно на самрти је

Ovaj život je borba od rođenja do groba

ironija je sto taj koji mi lupa minuse misli da se sekiram a ustvari mi cini uslugu.hteo sam da obrisem sve def al ne mogu uglavnom vise necu da reagujem sto se toga tice.prvo sam se iznervirao kad sam video da ne mogu da napisem post izmerio sam pritisak bio mi je 160 sa 80, na kraju sam ukapirao da je bolje za mene ako ne budem ovde verovatno cu vremenom da pocnem da korisnije provodim vreme, takav sam moram nesto da radim sa rukama posebno.sad je to kucanje na tastaturi ali vremenom ko zna mozda napravim i neku figuricu od gline pa prodam itd ionako znam gde da nabavim glinu jeftino

Nema pravde na ovom svetu.

#leavelaboalone

#laboizdrzi