Prijava

Verovatno ste ih zapazili u moru sramote koje imamo priliku da nađemo onde gde ne bi trebalo!

Još uvek ne mogu da se opasuljim od izjave nazovivoditeljke Irine Radović iz emisije „Veliki brat - Veliki mozak"...Pričalo se o ukućaninu Radiši i voditeljka će: „Da, on je učestvovao u Menjam ženi"??????! Pa mislim šta se tu ženi menja, pobogu...Bruka!

Da ne govorim o Milanu Kaliniću koji očigledno još nije naučio kako se menja glagol trebati kao modalni glagol po licima!

Onda, reklama za LOTO. Pitanje glasi: „Šta BISTE uradili kada BI dobili na lotou?" Očigledno taj neko otrilike zna kako glasi glagol biti u potencijalu i to u 2. licu množine, jer ga pravilno koristi u prvom delu. Samo mi nije jasno, šta mu se desilo u produžetku. Verovatno mislio da može i ovako i onako, pa ajde malo da promenimo, da ne bude isto. Ovo je klasičan znak da niko neće da zaposli lektora da sve to lepo proveri, pa zato ljudi ,koji završe srpski jezik, nemaju posla!

Pišite čega god se setite...

A pesme su tek priča za sebe...Meni sada pada samo na pamet Cecina pesma...Umreću RAĐE, al' neću da molim! Mada, ko smo mi da osuđujemo umetnika, tj. tekstopisca! :))

Fejsbuk je pravi izvor. "koi" umesto koji, ili ovo:

http://img168.imageshack.us/img168/87/uzas.png

I da, ovo sam danas videla na Karikama. :šok:

"hehehe ....narawn da jesam zahwaljucu karikama nsao sam dewojku ali sada wise ne ali isto tako se nadam da cu opet naci hehe ima par njih koje zele wezu samnom ali za sada ja necu jer prwo dbro zelim osobu da upoznam pa onda a one koje msm i glume da su nafurane a u gradu mi pridju a owde nesto glume neka i u gradu da me zaobilaze narawno dewojku uwek cu smuwati preko neta uziwo poznastwo je cisto da prihwatima ali to ozbiljno neswatam i niakd nebih se smuwao sa ribom koju upopznam u gradu jer nemozes d aje ti dowoljno upoznas ako an netu i iam dosta riba koje isto kao ja msm i ja sam mnogo riba upoznao imao apr wezica wise nemam ali znam da cu uskoro imati cak upoznao sam nekioliko sto se bas druzim a ko msm drugacije njegowo msm"

То за ТВ је стварно брука, али шта друго очекујете од Фејса, Карика и сличних срања???

По преводиоцима са канала Филм +,вокатив имена Џек гласи:,,Џеке!''
(било у новогодишњем филмском маратону 2006. на 2007.).

А ово морате да видите.
Елем,текст који овде прилажем је део коментара са Јутјуба на спот Дивљих јагода,,Шејла'':
666Vlada666 (1 month ago)

mnogo mu bolje leze diwlje jagode nego belo dugme..
minela1987 (1 month ago)

seljak jedan nemoze biti "belo dugme", Obrazloženje: Naziv grupe je BIJELO DUGME, kao ime i prezime covjeka, isto što Crvena Zvezda nemoze biti Crvena Zvijezda...
666Vlada666 (1 month ago)

@minela1987 belo ili bjelo dugme...je sranje u odnosu na diwlje jagode...swi SELJACI slusaju BD a samo rokeri slusaju D.J
poz klinac
Deuterijum (1 month ago)

@666Vlada666
PHahahaha, ti druze veze nemas...
Jeste da je bijelo dugme zabacilo u seljanu malo... Ali bijelo dugme je verovatno najbolji i najjaci bend sa ovih prostora ikada i zauvek (govorim o repertoaru sa bebekom, i r'n'r-om na pocetku) A i taj tvoj nick moze i bez tih brojeva, samo govori o tebi kakav si papak i kako pojma nemas.
666Vlada666 (1 month ago)

@Deuterijum

seljacino !!! nemas ti sine pojma...swe seljacine slusaju BD!!! gitarista im je kurac bebek pewa narodnjake po pinku sa krawama debelim....sa owih "prosora" x yu ako to mislis najbolja grupe bila i bice SMAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ali DJ su bolje 100000000000000x od NARODNJAKA BD
Deuterijum (1 month ago)

@666Vlada666
Sto se ljutis ? : )
Vidi se ko je seljak...
Smak je extra al' je malo napravio. Ima kvalitet ali ne i kvantitet. Inace, moja omiljena domaca grupa je smak. I znam sta pricam. Za razliku od tebe.
Idi kupi bonton na trafici. I pozdravi Lucifera i Sotonu i pravi sebi oziljke od zileta i cigareta, budi "opasan" 666!!! ... -.-
666Vlada666 (1 month ago)

@Deuterijum znas ti qrac od smaka...ne znas 2 peseme ....ae tisina ...widi se da si seljak ...ne znam ni odakle ti net ....werowatno silazis do grada...
Deuterijum (1 month ago)

@666Vlada666
Pa pa paranoja... Vidi se da si istripovani kompleksas. Cim ti pises to "w" izgleda da si klinac, ili imas dosta godina al' si pun trauma i kompleksa. E smorio si, dobar ti nick...
P.S. Mogu ti drzati casove o muzici i poznavanju muzike.
666Vlada666 (1 month ago)

@Deuterijum haha da znas da jesi ljakse :)
ti da drzis casowe muzike nekome :D hahaha
♪♪♫♫♪ ....hahah idi ori njiwu ... i nahrani se tj swonje... cao :)
Deuterijum (1 month ago)

@666Vlada666
Procitaj moj prethodni comment molim te. Toliko sam upravu... Svaka mi cast : )
Sta su sWonje? :D
M2SWEDEN (1 month ago)

Picka ti mater nepismena. Nauci se pisat. DJ su isto svirali dosta narodnjaka, MOOOOOJ DILBERE. Sta tu seres, Alen Islamovic uvjek pjeva s onim kurvama iz PINK.
666Vlada666 (1 month ago)

@M2SWEDEN alo klinac nepismeni ae odjebi
BEJELO DUGME JE GO KURAC I NAGORA GRUPA NA SWETU !!!! I SAMO JE SELJACINE SLUSAJU !!!!!!!!!!!!!!!!! DIWLJIM JAGODAMA MOZETE DA PUSITE QRAC I TI I OWAj
Deuterijum ....alen pewa sa stokom seljackom na grandu ....ali on odawno nije pewac DJ
M2SWEDEN (1 month ago)

Jebem ti majku koristi "V" a ne "W" retardirano govno. Najgora grupa na svjetu? Zato su bili broj #1 u Jugoslaviji 10 godina. Hahaha picka ti mater.
dananovkovic (1 month ago)

Ај ти мало на лечење по питању Бијелог Дугмета, несрећо несрећна!!
PsychoCircus94 (4 weeks ago)

slazem se Bijelo Dugme je nula za jagode
VladimirSex1 (3 weeks ago)

Azra,EKV,Majke,Smak,Haustor,In dexi,Leb i sol,i slicno...Ovo ostalo je prdjenje i foliranje...bez uvrede
sefero (1 month ago)

@M2SWEDEN Moj Dilbere nije narodnjak...to je Sevdalinka...velika razlika...nemoj grijesit jarane...Divlje Jagode su zakon...nisu se nikad prodali

Јеботе, који пајсери.

Na nekom filmu sam video da ime Dzek prevode sa Jak, valjda zbog ''jack'' :)

Internet me više stvarno ne čudi, jer tu pišu i pismeni i nepismeni a i oni koji misle da su pismeni!

Ево вам линк за скидање слика са Србовања, права лавина неписмености.

http://www.megaupload.com/?d=ZVPBAZS4

tu je i neizbezno "neznam" ali zato i "ne aktivnost", :S npr

a sto se tice losih prevoda, u Detroit Rock City-ju su "junky" preveli "dzankeru" xD

A čuvena čekaj me kod kolima?

Чувена реченица Наташе Којић:
,,Имала сам снимање НА некој емисији.''

,,Pirati sa Kariba'' na RTS-u; ne mogu da se setim kako je Džek to rekao, ali preveli su kao ,,Oportun trenutak'', a ,,Davey Jones locker'' kao ,,Neptunovo carstvo''.
,,Skeletons in the closet'' se obavezno prevodi kao ,,kosturi u plakaru'', toliko o poznavanju engleskog jezika.

Коментар са сајта,,OsvetiSe.com'':
ALLO BRE !!!!
PA WAS MUSXKARCE I TREBA JEBATI I PODJEBAWATI KAD STE TOLIKO GLUPI !!!!!CXEMU SWE OWO,TI DA SI NEKI FRAJER UZWRATIO BI JOJ ISTOM MEROM A NE DA SE TU FOLIRASX I POSTAWLJASX NEKE SLIKE...AJE PALI BUDALO....ZAR NE MISLISX DA JE TWOJ ''DRUG'' PRE ZASLUZXIO OSWETU NEGO ONA,NARAWNO DA JESTE NEGO STE WI MUSXKARCI SLABICI I PICXKETINE NAJGORE(NE SWI OFC) PA UDARATE NA SLABIJE !!!!SXTO NJEGA NISI PREBIO KAD SI TOLIKA FACA DA OWO URADISX...!!!!AJDE BRE JADAN SI,SIGURNO JE BILA SA TOBOM IZ SAZXALJENJA PA JE PROWALILA DA JE TWOJ DRUG BOLJI FRAJER,,,AXXAXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXAXA......ZXALIM TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!SMRT SWIM KRETENIMA KOJI MISLE DA SU SWE ZXENE KURWE,SACETE DA WIDITE KOLIKE KURWE MOZXEMO DA BUDEMO !!!!!!OWO JE TIPICXNO ZA JADNIKE KOJI SU OCXAJNI JER NE MOGU DA IMAJU DOBRE RIBE PA IM JE LAKSXE DA IH ZOWU KURWAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!>-(>-(>-(

Ma kupi nekad Sport novine, tamo ima da vidiš ludilo od grešaka po tabelam, tekstu, slikama i ostalo.

Малопре видех рекламу за Ред Бул...
Неко каже ''Заиста желим да идем у тај ноћни клуб'', а жена му одговара ''Кад свиње полете, младићу!''

...што је буквалан превод енглеског идиома ''Pigs will fly'' у значењу ''Мало сутра'' или ''Кад на врби роди грожђе''.

xD

Оглас на фризерском салону у Сремским Карловцима:
,Фризерски салон НЕРАДИ до ДАЛЊЕГ РАДИ боловања.''

Песма Дина Мерлина:
"Погледај ме ЗАДЊИ пут, бар то, нек' буде фер, нек' буде искрено."