Prijava

kapiras kao pani je :D

Da li ću biti banovan ako pišem na ovoj temi?

Haha deki ja mislim da znam šta bi napisao, nemoj to brate previše je crno

Напиши Деки, немој да се стидиш наши смо.

Sviđa mi potencijal ove teme. Lično sam protiv bešenja jer se pred ovakvu smrt čovek se ukenja i upiša. Kad bih se rešio na samoubistvo verovatno bih se odlučio na vatreno oružije. Eh, što nemam puce... :(

ako se obesis valjano nema nikakvog sranja i pisanja nego ti se vrat slomi od sile prenesene

Zavisi od opterećenja jbg.

pa dobro imas da biras izmedju gusenja od nekoliko minuta i lomljenja vrata trenutnog

Pa šta biraš... Šta ako si kao mali pio mnogo mleka, nadrukao si se kalcijuma i kokale su ti jake pa ti sad treba mnogo veća visina nego prosečnom čoveku? Kod pištolja toga nema.

A brate jeben je pištolj, davno sam čuo priču o liku tu u kragujevcu koji je pucao sebi u slepoočnicu, preživeo, pa zvao hitnu pomoć. Valjda se osvestio jbg, ili skontao da mu je pružena druga šansa, video to kao znak neki, jebemliga. Verujem da ovo torazulu može da potvrdi ako je tačno, ja sam baš poodavno čuo a ne znam ni je li istina baš

I skoro je neko baš ovde pričao da je bezbednije (ahahah bezbednije :D) zagristi cev pa onda puf

I marko reče da je davljenje jako bolno e sad po onoj skali nije tako baš

Aha ipak jeste, kod davljenja je agony 80, solidno bolno onda

zato se ne puca u slepoocnicu ko zna kako se puca sebi u glavu haha

A taj ko se besi da se davi je baš mazohista neki

Ne u slepočnicu i to može da izjebe. Mora metak kroz mozak da prođe. Ipak ja ostajem pri pištolju ali razmotriću i ostale opcije.

Brate ako se ispisas i iskenjas pre nego sto krenes da se ubijes neces se upisati i usrati kad nastupi smrt

aj probaj pa nam javi ja nisam bas uveren u to