Prijava

Dešava se s dupetima i to što se puno jede paštete i loših kifli. Siromaštvo utiče i na razvoj dupeta. Do srednjih dvadesetih se i ne vidi, posle i te kako. Ali jbg, trebs imati fon od najmanje 300-400 evra.

Zapravo, mene najvise nervira sledece. Progresivni pad kvaliteta raspolozivih dupeta, dijametralno je proporcionalo proizveo agresivni porast tekstilne industije u pogledu proizvodnje helanki i uskih farmerica. Kao da im nije bilo dosta naseg razocarenja kada im skinemo bruseve, nego sada treba i da se prenerazavamo stanjem samog dupeta, koje u takvim odevnim predmetima, htelo ili ne, izgleda pristojno. Uglavnom.

jbg ja ne znam sta pricate, ja gde god se okrenem vidim vrhunske guze

tako je, prkna ranije = prkna danas

To sto vi vidite, to je opticka varka, to su sve zapustena, nezainteresovana i melanholicno zelatinasta dupeta.

Evo primer dupeta koje je ako nista, makar zainteresovano.

https://www.youtube.com/watch?v=HU-hBW0I5Vo

Рупа је рупа.

Slazem se sa apofisom

sad zene vise piju i slabije se krecu, ne prepesace vise od 200m dnevno.dupeta su im zategnuta u onim helankama i uskim farmericama, zbog toga sve i nose samo to ali kad se skinu to je vec druga prica.samo sede, piju i voze se kolima, nekad su zene bile fizicki aktivnije.te sto rade po prodavnicama su uglavnom krsevi jer retko koja riba koja lici na nesto hoce da radi u prodavnici, sto bi radila kad moze da nadje nekog ko ce da joj daje dzeparac da ima da presedi pola dana u nekom kaficu i cirka, drugu polovinu dana se sminka.ne pada im na pamet da urade neki cucanj makar 15 min dnevno.vidjam dobre riba ali skroz su mlitave jedino ih vadi kad se utegnu u helanke.muskarci sa druge strane se mnogo vise muce, provode sate u teretani i piju razne preparate

Labokv se baš dosta razume u pešačenje

10 godina produzava zivot

@izijem pa kurac preferiraju al lazu za ramena i mozak

https://i.imgur.com/yF8pSgw.jpg

te sto rade po prodavnicama su uglavnom krsevi jer retko koja riba koja lici na nesto hoce da radi u prodavnici,

Jedna od top 5 picaka koje sam ikada video je pekla rostilj na najlon pijaci u Novom Sadu.

Dobro ajde, picka kao picka nije u top 5 al lepa kao andjeo.

i muskarci i zene se sluze prevarom.muskarci ostavljaju lazan utisak da su neko i nesto a zene se maskiraju sminkom ili foto filterima da bi izgledale lepo.

ima jedna dobra na 50 krseva.

Moja jedna komsinica radi u marketu i kao cigra je, ima dupe diplomu da okacis na njega. Ali to je poseban slucaj, jer je sisla sa neke planincine, krkalo to zdrave hrane, vozilo traktor (vibracija je cudo), aktivno se kretalo po neravnom terenu. Jeste da ne znam pise sastavljeno, ali dupe ima respektabilno.

Jebem li ga, ja da sam žena bilo bi me blam da šetam lika ispod 190cm i 100 kila..