Prijava

najautisticniji narod: Kinezi

apropo japanaca, sve i jednog kojeg sam sreo je imao uzasno nadmen stav tipa ja gospodar vi ostali kmetovi

Zasto bi Japanac belog coveka posmatrao kao nize bice?

ne znam, ali znam da gleda sve sto nisu japanci kao nize bice i da su japanci najveci rasisti na svetu (u proseku). pa jebeno u vozu sa aerodroma se ukljuci masinovodja pa na japanskom se izvinjava putnicima jer je u vozu puno belih ljudi.

ono sto su radili kinezima i ostalima okolo kroz istoriju je gore od svih nemackih sranja nego nije dokumentovano. i danas sve ostale okolo posmatraju kao zivotinje a ne ljude.

da, Ruse treba pomenuti kao veoma nadmene bez razloga s obzirom da su uglavnom pijana krezava stoka

Od cele teme jedino tacno ovo za Japance. Ostalo srpska krezuba sirotinja hejtuje, a sveta osim Grcke tesko da je videla...

Japanci su jos uz sve to i bolesnici jebeni

Najgori vrv indijci evo pitajte bata saleta

apropo japanaca, nacija koja kupuje usrane gace da mirise i drka na crtane filmove kreatura sa repom se ne moze posmatrati kao nadmena vec kao posebna i verujem da imaju taj komples i mrznju prema drugima iskljucivo iz razloga jer su jebeno nenormalni

Pogledaj iznad druze

E tacno je i za Indijce mrtve to stoji

pa da zajedno smo pisali, izgleda da imamo neke slicne poglede, idem da se istusiram zicom za sudove

indijci nisu govna vec su uzasno prljavi i servilni

karibske crncuge bi bukvalno zubima kidale belog coveka plus nadmeni, a ustvari jedu blato i zive u kartonima.
Japanci su jedno 150 godina ispred ostatka sveta, eto nek vam busido pojasni. A kineze gledaju ko pse sa razlogom otprilike

Kinezi su Japanski cigani od prilike jeli

karibske crncuge bi bukvalno zubima kidale belog coveka

kako da ne mrze kad su odvedeni kao roblje, ali na kurac nisu zavrsili u SAD nego na haitiju jebenom...

probaj indijca nesto da uvredis na nacionalnoj osnovi, da ga sprdas za zemlju itd....kopanje ociju na mestu

veoma razlicito od bilo koje nacije

pa nije, pre bi ustvari rekao da sto siromasnija beda od zemlje to je patriotizam razvijeniji, tj vise fanaticki se brane

patriotizam i nacionalizam i jesu odlika sirotinje, rece neko davno cim neko pocne da prica o patriotizmu proveri gde ti je novcanik

Kakvo kopanje ociju kapiram da ih ima 7 da bi im nalupao samare kakvi su neodgojeni