Prijava

Japanci su kao Nemci a Kinezi Jevreji npr
Ili Japanci su Hrvati a Kinezi Srbi

nacija koja kupuje usrane gace da mirise i drka na crtane filmove kreatura sa repom

Bas degensko gledanje na Japan. Ovo je bas ona prosecni srbenda sirotinjska spika. Sledeci bombasev post ce biti o amerima koji su svi debeli u voze se u onim kolicima

Prica se da u indiji ljudi seru po ulici

Pa da kažem da su mi gotivni, to bi bili jedino Britanci, Irci, taj deo. I Australijanci i Novozelanđani jer je tamo dominantna britanska krv i dalje. Gotivni su mi i Italoamerikanci (ali nikako Italijani) i generalno svi ti Ameri koji su zadržali old skul. Takvi Ameri su baš do jaja ali ih ima malo, ili su moderne debilčine ili su previše seljačine.

Za užas je mnogo veća konkurencija. Apsolutno svi južnjačko cigunjavi narodi koji postoje. Grci, Italijani, Španci, Portugalci, cela Latinska Amerika, sve te cigančine masne. Arapi nou koment. Azijati se dele na odvratne i na one koji nisu ni ljudi. Francuzi ekstremno odvratni, spoj cigančina i još nečeg čudnog. Nemci najmanje ljudi od belaca, skoro pa neljudi svinjarski.

Ostatak tipa Sloveni, Skandinavci i to mi idu u neku sredinu, daleko od gotivnog ali ne baš nužno odvratni.

Crnce isto ne bih računao baš u ljude ali mislim da oko toga postoji jasan konsenzus

Najgore nacije - Francuzi, Englezi, Mađari, Japanci, Indijci, Filipinci, Meksikanci
Kul nacije - Skoti, Irci, Poljaci, Rusi, Skandinavci, Vijetnamci, Kambodža, Argentinci, generalno Balkanci su okej jer su istovremeno i Evropa i cigani, pa nisu ustogljeni, Italijani, Španci.

Nemci i Ameri su okej, od osobe do osobe.

Ali ubedljivo najgori su mi Englezi, od 20/30, koje sam upoznao, mozda dva nisam hteo da gazim po lobanji, i igrom slucaja ti koje nisam hteo da gazim su bili tu negde uz granicu sa Skotskom i Velsom.

Francuzi su jedina nacijakoja je u globalu odvratnija od Engleza, Mađari su cigani, a Japanci najgori nacisti.

moja iskustva sa Skotima daleko od pozitivnog, ali vidim da nije tako za vecinh pa mozda gresim

Ma ne grešiš, nego je stvar u tome da su svakako svuda u većini govna. Nego gotivna nacija znači da nije baš ono da želiš da sedneš u avion sa bacačem plamena i polivaš po selima, kao tipa Arape.

Imam ovaj neki Gvozdenov stav otprilike 100%, premda se trudim i trudiću se do poslednjeg daha da mrzim Francuze i još više nego on i da ovakva izlaganja otvaram tom činjenicom, a ne da je stavim negde pri kraju.
I za Indijce bih dodao da od svih daleko najviše vole da pljuju po sopstvenom narodu, (premda ne i po zemlji).
Iz Mozambika znam dve osobe, obojica imaju portugalsko državljanstvo, jedan je sin belih preduzetnika koje su crnci isterali krajem sedamdesetih, ultra-desničar, divan jedan čovek; drugi je sin tih crnaca, rastafara levičar Manu Čao Noam Čomski komunIsta zapatIsta gandža planta LGBTQWERTY, još divniji.
Tako da - Mozambiče, zemljo obećana :)

Ali ubedljivo najgori su mi Englezi, od 20/30, koje sam upoznao, mozda dva nisam hteo da gazim po lobanji, i igrom slucaja ti koje nisam hteo da gazim su bili tu negde uz granicu sa Skotskom i Velsom.

ovo je skroz tacno ustvari. neverovatna je razlika izmedju engleza i onih sto su isterali iz engleske + skota/iraca (velsane ne racunam, njih ne nalazis van velsa, a ko bi iso tamo i zasto koj kurac).
fora je u tome sto su svi seljaci i kao takvi nam odgovaraju jer smo i mi, osim engleza koji su seljaci a prave se da su gospoda, a to ti mnogo smeta kad si selja sto vidi kroz to.

ustvari kad kazem englezi, mislim da london/jorksir/juznu englesku. mancester/liverpul vec drugacija prica.

wannabi francuzi a kao ih mrze

Како можеш да поредиш Пољаке са Јеврејима бомброк. Ја сам до сада упознао двадесетак Пољака, све интелигентни људи, патриоте и што је најчудније, кад сам им поменуо да сам Србин, одмах су ме водили на пиће и причали како се диве српском народу. Сад, можда је неко сретао неке клошаре дрогоше из Пољске, па има другачије мишљење, али ови које сам ја упознао су велика господа. А што се тиче Јевреја мислим да смо то већ апсолвирали. Због њих имамо овај талас муслемана по Европи, највећи су лицимури на планети земљи и имају велики нос.

mancester liverpul, cemerni djubretari mrtvi

uzgred ti britanci su nekih 20-30 godina odvojili malo sa lovom, inace mrtva sirotinja oduvek gora od nas

И Французи су говна невиђена, већ у дјетињству сам имао прилику да се у то увјерим. Боре се за мјесто на подијуму заједно са риђом, коврџавом дјецом инцеста ака Енглезима.

francuzi su isto zanimljivi. ovi dole iz planinskog kraja/lion su mi ok, dok parizane ne podnosim.

Маестро ♦
Prica se da u indiji ljudi seru po ulici

Apsolutna istina.
http://i.imgur.com/Hqgw9MP.jpg

Uzgred, slabo su anketirali sumadince izgleda

1. koja mapa jbt
2. hahaha slovaci

i hrvati mi se crvene malo vise od ostatka evrope :)