Prijava

šana izbacuje listu ljudi koji su je karali sa sajtap

Legendarno. Težak neukus.

80 posto sajta kosmopolitu ne oslovljava tako nego sa "peračica staračkih govany"

...od čega je 50% Bob sa svojim alteregoima. To je njegovo i vaspitanje ostalih. Jebote da toliko ozbiljno shvatiš svoju bleju na sajtu vukajlija.com...jbt

Prosto, ljudi, gazda oće da sajt ostane netaknut spolja, kapiram da na taj "neukus" cilja.

Vukajija je specifican domen, među prvim svoje vrste gde je neukus sopstvene vrste postao ukusom opšte. Realno.

Vukajliji nije mesto gde je neukus

DOBRE PIČKE

marko, pre 3 minuta

šana izbacuje listu ljudi koji su je karali sa sajta

izvor?

DOBRE PIČKE neukus? U jbt da malo ne offtopikuješ?

Vukajliji nije mesto neukusu.

Kladioničarska tema najposećenija.

Pardon autore prof, imamo i blazu verziju dobrih picaka, a to je tema ideal lepote, pg 13 verzija al svakako moze da se silji kurcina

Ima i dobrih stvari, dobrih tema, dobrih tekstova, osvrta...ima svega. Pročitaj moj post gore (iako ti je ovaj novi template solidno zarazan).

Hahhahahahahahah kajzen obriše postere i reakcije i samim tim svu relevantnost vukajlije van 12 ljudi koji je posećuju, onda se besplatno ljudi iscimaju za ig a on kaže brišite govno hahahahhahahahahahhaha

Debilčina si kajzene druže banuj me sad nema veze

Koliko govnarski banovati Bombasa kad igra Paća
Ajd kazan da nije nemač pojma ne bi upropastio sajt al moderatori aktivni su trebali da znaju da mu skinu pa sutra nek mu vrate
Bombaš pola godine drzi forum sam drkajuci 5 budala u krug

I u zadnje vreme je do jaja glavica
Ediz Šomi23 je