Prijava

Zena se pusta prva da udje da bi mogao da osacujes dupe. Kad je prvo vidjanje naravno, na drugom si dupe vec spenkovao tako da ne moras

Možemo mi da se zajebavamo, ali pseto se ženio tri puta. Nije neki lepotan ali to dokazuje da je harizmatičan.

Ne volim ga jer kenja previše, ali ovo su činjenice jbg.

praktikovo sam nekad da gledam ribe na ulici u oci u prolazu i kad nam se sretnu pogledi, ko prvi skrene, taj izgubio.
https://www.youtube.com/watch?v=5w3cYtJekpw

Ja mislim najskrenije da devojka koja bude prijavila nekog decka za polno uznemiravanje pogotovo ako nosi majcu sa golim pupkom trebamo odmah je raskrinkati i u ceo grad je proglasiti za najvece djubre od coveka i azdaju pa nek ostane sama i neudata u 40toj jer takva devojka ce uvek da slaze kao decko je iz cista mira uhvatio za medjunozje na ulici a ono ispada da su oni otpoceli vezu i posle 15tog sastanka on trazi da imaju seks.Takvih se devojaka paziti jer nesrecniku urusavajubsamopouzdanje a posle ga podevaju zato sto nema samopouzdanja i takve ribe su najcesce one sto ciljaju da grade karijeru i takve ni za brak nisu dobre jer postoji velika verovatnoca da ce maltretirari svoju decu a onda i muza optuziti za nasilje u porodici i on ce jadan da placa alimentaciju i on koji je brinuo o deci nece moze vise da ih vidi.Cuvajte se ljudi takvih riba jer su veliko zlo ko politicari.

Molim autore da se izjasne da li je ok ili nije slati slike kurca pri prvom dopisivanju. Kratkim odgovorom “da” ili “ne” ispod ovog posta

Zavisi, meni da je velik kurac ja bi ga ođe i na avatar stavio a ovako me strah da me ne odbije odmah -> NE

Da brt glupo pitanje

Mozes i umesto “hej cao” ne najbolje da smisljas neki opening line nesto lepo posaljes kurac i smajli sto namiguje

Može kurac ali samo ako je uz smajli

može li prst, kome se ne diže ionako jebe prstima?

najbolje da se slikaju evri, posebno ko je u mogucnosti da napravi lepezu sa novcanicama od 500e i da posalje sliku uz komentar ti si velicanstvena a ja sam ljubicanstven-odlicni smo par/

Najbolje razbacati evre po stoku, staviti kurac iznad, i na njega okaciti kljuceve od auta/motora, tako da sumiras sve i pokazes da ispunjavas pola onih kriterijuma koji navodno jebu

Ovo labovo cu uraditi jednom sa sve tom rimom krsta mi hahahahaha

I ja bih al nemam prebijene pare

slikaj kurac i okaci na forum