Prijava

Kesić mi je bio iritantna glava još onda u fajront republici i ne znam još ono gde je bio. Ali ovaj Lav je baš niskobudžetni neki tokšou, malo samo da je jadniji, bio bi interesantan kao lep treš, nešto poput TV Čorbe

Al sto lik oce da glumi nekog kul hejtera kao a koliko sam skonto inace pljuje Vucicevu nepostojecu opoziciju i lize mu kurac, pa brate ne ide jedno s drugim

Ovaj momak je debil totalni, pride je ružan i karakteristično glup

Drago mi je da je otvorena tema o ovoj seljačini sa pinka.. dečkitj je produkt naprednjačke kampanje kroz taj tip tv emisija zabavnog karaktera.. ovakvo sistematsko degradiranje svesti naroda nije ni Sloba sprovodio jbt.. mitrović osmislio naprednjački pandan Kesiću i sa ovim humorom prilagođenom penzionerima želi da ih subliminalno izmanipuliše da glasaju sns.. stvarno ih ne kapiram kad im brojno stanje zadnjih par godina bukvalno ne varira, da su svi opredeljeni i da bukvalno nema načina da opozicionara pretvoriš u botinu

Vrhunac mu ona lažirana anketa javnog mnjenja tj PRANK navodnih "opozicionara", neke žene na ulici pita za komentar na sastanak Puškina i Vučića u Moskvi i sad šatro niko nije obratio pažnju na PUŠKINA, i onda to posle preneo pink u dnevniku i informer naravno u štampi, kao "pogledaj te narode al su glupi ovi iz opozicije" mjahahah ajde beži bre debilu.. kapiram da su dragan vucicevic, mitrovic i ovaj pajac pajkic za Puškina saznali u ukrštenim rečima

Lav P. je decko od karijere. Za kratko vreme ce se kvalifikovati za nekog urednika. Posle ce da bude poslanik. I tako do ministra. Nema veze cega.

Od kvalifikacija ima sve tatino procitano, mamino pregledano i jos se naputovao od malih nogu.
Javnost je upoznata sa svim detaljima i komplet porodicnom dinamikom.
Njegov odurni sou je taman vecini mojih sunarodnika.
Sta li ce sledece da smisli?! Cime da smisli?

pa jeste ova mala Vila Androgena Pajkic lepo dete, samo je verovatno vaspitana da bude iritantni kreten

mala se stvarno zove Vila Evanđelina Pajkić hahah
debilka umislila da je znamenit pisac a ne ume ni ime kako treba da da detetu.jeste neobicno al na debilski nacin

kad ubace bjelicu za lektiru lolo

Kurtonvizija by sendviči su sa stišnjenom

Samo ste ljubomorni jer deckic piski po opoziciji samo tako

Da nema onih nameštenih anketa bio bi samo jako, jako, jako, jaaaakooo loš pokušaj shale, a ovako je baš gadno. Ono je kako dete od 10 godina zamišlja da treba da se napravi nameštena anketa, jebeno retardirano.

овај лик ради емисију за мале паре чисто да стави нешто у кљун

иначе замисли да преживиш тешку болешчину али само зато да видиш како ти се син претвара у ходајућу метастазу монкаС

Najuspešnija operacija Isidori je bila kada su Lavu presekli pupčanu vrpcu

Izuzetno antipatična njuškica.. naročito zato što se njegovi drugari sa Filozofskog ozbiljno bave opozicioniranjem naprednjaka, naravno u meri u kojoj to cenzurisanje, ili bolje rečeno, manipulisanje medija, dozvoljava.. dok se on opredelio da bude uz ovu i ovakvu vlast, verovatno je karijerizam u pitanju, kao što je već rekla Majav.. doduše ne znam ni ko mu je tata, prosto me nikad nije zainteresovalo da saznam ime jebača Isidore Bjelice.. a ni mama, iskren da budem.. nisam ni znao da Isidora ima uopšte decu.. mislio sam da je ona virtuelno biće koje živi u Politici i Večernjim Novostima i hrani se ruskom naftom

Nisam imao pojma ko je Lav Pajkic i ukucam na google i ismijem se ko lud hahahshaha kakva smijesna faca okacit cu je u sobi da se smijem svaki dsn hahahahah lav pajkic sta radis lave pajkim bahabahaha

Mnogo je smijesna faca stvarno