Prijava

Zasto da Kesic ne bude u zatvoru a ovaj da bude? Istu stvar rade.

pa ne baš, Kesić ne montira snimke u svrhu nečijeg ispadanja budalom, mada je žvalonja i on

Koliko si PROPO na skali od jedan do sediš u publici kod Lava?

E baš pogledah te ljude u publici kad ih snimaju da vidim ima li koga kome se baš vidi da mu je bedno što je tu
https://i.imgflip.com/1freth.jpg

Ovako neku facu sam tražio.

I nema jbg.

a dobro, to su ljudi uvek neki mučenici, sa generalno određenim zdravstvenim smetnjama, ne treba se tome smejati...

zaposleni preko sns-a sede u publikama.to im je jedan od zadataka jer su dobili sljaku u drzavnoj firmi

па супер боле их

zaposleni preko sns-a sede u publikama.to im je jedan od zadataka jer su dobili sljaku u drzavnoj firmi

Ali ovo ozbiljno, prije me dodala neka djevojka na fb upoznali se ovako i djelovala je relativno normalna, medjutim sam po profilu vidio da je SNS bot, ali izmedju ostalog u slikama nadjoh njene skinsotove kad je bila na TVu u gomili tih naprednih emisija ona kao gost sjedi u pozadini

bombas
a dobro, to su ljudi uvek neki mučenici, sa generalno određenim zdravstvenim smetnjama, ne treba se tome smejati...

Sanitarni čvor
zaposleni preko sns-a sede u publikama.to im je jedan od zadataka jer su dobili sljaku u drzavnoj firmi

Pa to rekoh upravo...

mislim da ne mogu da se porede on i kesic, kesic pravi skeceve od aktuelnih politickih dogadjaja a ovaj montira snimke, uvek mu je sve na istu foru, postavi nekom jedno pitanje pa ga ubaci kao odgovor na drugo, sto je najjadnija i najpodlija pojava na tv ikad

da, mislim da nikad to u zivotu nisam video nigde, mislim bilo je u svrhu nekih humoristickih skeceva, ali da nekog namerno pravis budalom u nekom ljudskom smislu... probili su dno na 55 %, pa sta ce raditi jebomaiku kad bude gubio vlast ima da upadaju sa puskama ja ih cekam uglavnom jedva, zaobilaze me botine u sirokom luku ne zvone na vratq, a bas bih voleo da mi se pojavi neki neupucen... pustio bih persijanera da ga siluje

bombi samo da se ne izvuku i da narod ne zaboravi kad ode vucic,msm za ovo stvarno moraju da se snose posledice.jos samo fali da ti isti ljudi pocnu da sluze drugu vlast, pa bolje onda da nas siptari i ameri pobiju i preuzmu zemlju

ombi samo da se ne izvuku i da narod ne zaboravi kad ode vucic,msm za ovo stvarno moraju da se snose posledice.jos samo fali da ti isti ljudi pocnu da sluze drugu vlast, pa bolje onda da nas siptari i ameri pobiju i preuzmu zemlju

https://www.njuz.net/bivsi-clanovi-srs-ds-g17-dss-ns-proslavili-10-godina-sns/
Ne nam šta vi više očekujete koj kurac, da ste balavci pa i da razumem, al ono 30-40 'dina ljudi...

Kakvi ste vi debili ako mislite da ce iko najebati zbog ovoga. Sto rece Mister No ajde da ste klinci, nego odrasli ljudi.

bravo sojo samo ostro.samo sto smisao posta nije u verovanju da ce da se izvuku

Ne razumem zasto je kesic jadan, tj moze da bude jadan samo snsovcima, covek radi rekapitulaciju prethodne nedelje ubacujuci snimke kretena, jedino sto se po nekad desi da mu njuzovci napisu neku bez veze foru uz pojedini snimak pa onda bude manji transfer blama

kesic je do jaja
lav pajkic je za hag

ima da upadaju sa puskama ja ih cekam uglavnom jedva, zaobilaze me botine u sirokom luku ne zvone na vratq, a bas bih voleo da mi se pojavi neki neupucen... pustio bih persijanera da ga siluje

pa sto nisi tako najurio ona dva klinca kad su te samarali zbog grobarskog duksa lol nego bi se izivljavao na nekoj seka persi koja pokusava da se uvali negde za neki posao