Prijava

vidi se ko je drugi autor na listi ovog mjeseca, i to dospio tamo sa samo 3 definicije od pocetka (buduci lord pisanja), a ko je tek 23. po redu... ispod casti mi je ovo xexe

А ко је оно први? Нешто се не сјећам..

Ahahaha, svesni ste da za jedan dan mogu da napucam +1000?

Eh, sa 19 definicija, lako tako biti prvi

Vuzi, prihvataš li izazov od rifrafa?

puši ga profe ti ne možeš biti banovan

Eh, sa 19 definicija, lako tako biti prvi

Буди ти муњо први кад је лако.

Nije fer da ucestvuju moderatori, dakle profa ukloniti sa liste

Ne mozes Agilni, lose su ti definicije u zadnje vrijeme a pored toga ne mozes imati 1000 pluseva na sajtu od 30 ljudi jedino ako imas neku semu, ko zna muljator si ti

Elem, autori Mujo, Vokasi i Plidu su odbili moje izazove pa tako da, uparite me s kim želite. Samo nemojte autora Galantni Kosovac, jer je on moj BFF i upotrijebio bih svaku temu da prozivam Kosovce što ne želim.

Najperspektivniji autori su Kashof, Zapata i Mujo. Oni bi imali po 1000+ na definicijama da je ziv sajt. Pozz

Млада бркаш лончиће, није мене изазвао, нити имам намеру да учествујем.

Najperspektivniji autori su Kashof, Zapata i Mujo. Oni bi imali po 1000+ na definicijama da je ziv sajt. Pozz

Запата? ЗАПАТА? Ето какав си експерт дјечко.

дЈечко, Запата је истински лорд писања и треба да га сви са ове теме поштујемо.

Kako je vezana za temu prve runde takmičenja, a i propuštih zadušnice, volio bih da mi se vrati ova definicija.
Ali nije to definicija s kojom ću se takmičiti samo da se zna

Ova definicija 16+ je odlicna, to sto su je nemaci pojma izminusirali, to je drugo

ко је крив за то? и МЕНИ ЈЕ ЖАО ТО БАШ.

A koga bi ti od modova banovala, Mlada? Baš bih voleo da znam:)

Evo, ako se neko usudi da me izazove i pritom se usudi da me pobedi, ja neću 24h dolaziti na sajt, isti kurac to i ban na dan:)

I molim da se precizira koji kriterijum određuje "bolju" od duelskih defki?

Hvala

A koga bi ti od modova banovala, Mlada? Baš bih voleo da znam:)

Paaa ima jedan, kojeg bi banovala baš jakooo, više puta, al to je tajna. Koju samo moje srce zna. :P

Evo, ako se neko usudi da me izazove i pritom se usudi da me pobedi, ja neću 24h dolaziti na sajt, isti kurac to i ban na dan:)

Aj profe ovako, ako izgubiš da po izboru autora od kog si izgubio skineš nekom ban?
Da li slažeš se? I da li autori slažu se?

I molim da se precizira koji kriterijum određuje "bolju" od duelskih defki?

Hvala

Polako, sve će u nekom trnutku biti vam razjašnjeno. Ideja se još uvek razvija.

Уколико Проф хоће да скине бан некоме, желим ја са њим:)