Prijava

Šteta. Baš mi ne idu od ruke te stilske figure, pogotovo ironija.

Ne mozes Agilni, lose su ti definicije u zadnje vrijeme a pored toga ne mozes imati 1000 pluseva na sajtu od 30 ljudi jedino ako imas neku semu, ko zna muljator si ti

Definicije su onakve kakve zaslužuješ, a i da su govno, 13:2 skor mogu imati na 85 definicija (to je samo 2% naslova koje imam u tefteru i koje su polu-napisane) koje danas mogu objaviti i eto me prvog. A mogu i 10 dnevno do kraja godine, čisto da ne bude napor pročitati sve u jednom danu.

I da, bacio sam ti pogled na poslednje dve definicije, ne znam ni kako bi ih ocenio, jer osim dobre ideje, pisanje ti je ultra-dosadno, pa nisam siguran kako i možeš bilo kome da kažeš da su mu definicije loše.

Sad ti mene kao treba da izazoveš da vidimo ko će koga da banuje.

а што чуваш дефиниша толико,у тефтеру, је л чекаш нову Вукајлију в2.0?

Mlad sam ja još da se uhvatim u koštac sa vama starim krunisanim igračima. Nemoj se ljutiti tebra, ti si samo jedan od 40 ljudi koji po meni ne zasluzuju da se nadju u top 50

Brišem izazov Profu, hoću sa Agilnim:D

Plidu, sori, ali lupaš na ovaj sveti dan, spalice te munjom Velikomučenik Agilnije, nemoj da ti nisam rek'o :)

а што чуваш дефиниша толико,у тефтеру, је л чекаш нову Вукајлију в2.0

To su beleške. Možda zauvek tu ostanu, možda se nekad pojavi format koji će biti odgovarajući, nemam pojma. Interesantno mi je i kad pogledam crtice koje pokrivaju raspon od 6-7 godina.

Ne smem protiv Cokule.

A da odgovorim Cokuli - prihvatam duel (da ne kažem, bićeš jeban hehe) i skinucu ban nekom po tvom izboru u neverovatnoj eventualnosti da pobediš.

Neka bolji pobedi :)

Ajde malo vi sa krunama se pošibajte da gledamo okršaj titana, šta imamo mi minioni da se šibamo a vi sa tribina da gledate

Cokula, dobro razmisli koga ces odbanovati i ko bi mogao da unaprijedi sajt povratkom

E onda oću sa profom.

NEKA BUDE JEBAN BOLJI!

Ups, ja vec odredih cokulu kao pobjednika..

Ajde malo vi sa krunama se pošibajte da gledamo okršaj titana, šta imamo mi minioni da se šibamo a vi sa tribina da gledate

Pa hoćemo...ali u finalu, gde se i očekuje sudar titana.

Namešteno vam je ovo takmičenje sig(sig)

Profe, ima da prođeš ko Liverpul u BG... he he kakvo poređenje! :D

Elem, da se dog profe, ne moram tražiti odma odban, ukoliko pobijedim odban ide kad meni neki autor postane interesantan, može?

Jao pazi agilnog koji kompleksas usao da me izminusira haha tebra imas 40 godina i drkas se sa nama ovdje koji zbog viska vremena na caletovoj grbaci tu i tamo napisemo neku defku. Sad sam ozbiljno uvjeren da uzimas ovaj sajt za ozbiljno, ajd isplusirajte ga da bude u top 10

@Coki Gubitnik

Može, tebra :*