Prijava

па та евровизија није имала бенгер још од бразил мени не треба бражиу ла ла ла ла

Dzenanova pesma mi se svidja. Ali wtf ono za Evroviziju?! Bas ne ide.

https://youtu.be/PJaCMV5JId8
Једна од ретких евровизијских песама вредних слушања.

Muzika i izvedba su ok. Al kako ga je usro sa crvene su cipele crveni ferari, majke im ga ciganske, nikad to čovek biti neće.

https://youtu.be/ecMzeQB3CMk

Надам се да ћемо за неких 10 година имати неку другу Марију Шерифовић, овогодишњи представници незапамћен одрон.

ја мислио тилмо баца неки штос кад оно лик стварно рече црвене су ципеле црвени ферари лол шта

Тилмо кад ће ми посудиш онај Ферари што ти је Трамп поклонио обећао си

Kad kupiš red šuz.

Маестро ♦
Kosmo, ne znam kako da započnem, a imam osećaj da nije u redu da odmah predjem na stvar. Znaš, muškarci se plaše lepih žena, a i žena na položaju. Ti ovde važiš za oboje. Ja sam skroman mladić, eto, ovaj sajt mi služi za zabavu. Nikad nisam nikoga upoznao preko ovog sajta, a još manje muvao neke vukajlijašice. Sada svakako, u ozbiljnoj sam vezi, na pragu zajedničkog života, a onda veridbe, svadbe, deteta. Ona je ta. Znao sam to još na prvom sastanku. Ja sam takav, znaš, kad kupujem patike, ugledam one kakve sam zamislio i kažem to je to, dajte mi br. 43 i kupujem. Tako i za žene. Mada, nebitno je sve to sada, ovo ti pričam da ne shvatiš ono što tražim kao neki vid flerta ili pokušaja nečega. Zapravo samo sam hteo da vidim kako izgledaš, da saznam nešto o tebi. Ako je potrebno, mogu ti poslati moju sliku, čisto da znaš kome si poslala. Eto. Ako se pitaš zašto, pa eto, stalno se provlačilo ovde da si prelepa pa sam samo hteo i ja da vidim to
pre 2 godine

Маестро ♦
Kosmo zar seen nakon ovakve poruke

pre 2 godine

ja bi mu dao picke da imam posle ovog

Daj mu razvaljeni rektum bobane

daj nesto novije i orginalnije jbg

Ne smaraj, bombaš. Pričamo o Kurtiću. A kurtića ne vole samo oni koji imaju ciganske krvi, pa ih je sramota. Kao što je Kafa, ova iz turske.

ja i ne znam ko je to jebeno

Neka pinkova zvijezda

Zanimljivo je da teleća faca maestro svima nudio svoju fotku. Neki poremećaj ima sig, da l tripuje da liči na nešto ne znam.

Ajde što je svetlani nudio svoju fotku, soji slao fimozni mali kurac, vrh je što je sliku kurca slao Bohoru u pvt pre neku god.

Bolest jbt... bo le st. Hahaha

И ова Невена и оне две што су ишле на Евровизију са њом пре пар год су ми најнебитније појаве у држави, није да их мрзим или да ми сметају, само су ми толико небитне и обичне, Дејан Цукић је за њих рок звезда