Prijava

ovaj berberin će da bude moj rovac kao što je brusu vilisu bio onaj klinac što ga tražili gde sve ne a on se krio na tavanu valjda u filmu 12 majmuna tako ću i ja za ovog da kažem ma taj bolesnik blejao na gajbi kakve šume i kurci i 70000 policajaca, videćeš već i sama medelin stouv.

Kijoši Kurosava već uveliko pregovara sa njegovim advokatom oko otkupljivanja prava na snimanje "Malčanskog Berberina"

"The barber od Malcha"

nema ljutnje u biznisu druze

iz sapca, prestonice srpske avantgarde, slobodarnosti, borbenosti protiv musavaca i grobarstva generalno

haha kao pitam se odakle su, a pročitao, nemate razloga da mrzite Šabac već da nam se divite i učite od nas. Ništa zvezda, ništa ceca, ništa napredno. Samo avant-garde, pank i knjige, recept je prost. ma to ova vučićeva i ciganska manjina u šapcu, mi njih ovde pljujemo hvala policiji što nam čisti grad od naprednih i ciganskih ostataka

Sretan Badnjak braćo Srbi i Eruvatare sa zakašnjenjem od 13 dana tebi takođe.

pozdrav iz Šapca od najvećeg šabačkog benda
https://m.youtube.com/watch?v=65rAi_2x3ts

ako nešto mrzim više od ex ju roka to je verovatno ex ju i domaći pank

idi slušaj cecu i gledaj fmp

C.
Srećan badnji dan i tebi bombašine, nadam se da provodiš božić s ženom i decom

hahaha avangarda sabacki vasar drpanje vesne vukelic za sisu i jebanje i kenjanje na sred ulice

aj da nisam bio pa da cujem glasine samo ali bukvalno sam prisustvovao sabackom vasaru kad usrani likovi po ulici bleje i kurve izmedju onih tezgi dozivaju kao u nekoj distopiji futuristickoj

Hahah Šabac= grad iz Disco Elysium

Celt, jedno ozbiljno pitanje ako može pomoć, može i za druge, ali koliko se sećam ti si kompjuterski ekspert.

Elem, reinstalirao sam windows na Asus vivobook laptopu. Tek kasnije skapiram da nemam disk sa drajverima. Sledeća priča sad, interneta nema, miš ne radi (dobro, to može tastaturom), imam fleš kingston traveler 3.0 ali ni njega ne prepoznaje. Eternet priključak nema na lap topu. Kupim prazan dvd, na narežem iso sa nekim starim driverpackom, nažalost nije bio rw nego r. Drajver pack u ISO formatu, nemam kako da raspakujm. Šta da radim koji kurac?

asus avangarda hahahahah
kupi jos jedan cd i narezi drajvere sa njihovog sajta skinute za taj model

nisam napomenuo da ne želim da idem po još jedan dvd

Pa pošalji vozača, jebem te...