Prijava

I dalje ne kontam sta je zapravo RLS. Nisam predetaljno citao temu, al svejedno, vrtis se po krevetu, ne mozes da zaspis, sta?

u mom slucaju ja zaspim, ali se probudim usyred nocu i ne mogu zaspati. osjecam nelagodu u nogama, kao da su utrnule i moram ih kao pomjeriti u neki udoban polozaj, koji ne postoji i onda se samo prevrces.

odlucio sam sam da ne pijem i ne uzimam nista opojno mjesec dana da vidim.
masaze sam probao, isto ne djeluje.

pokušaj sa akupunkturom

u mom slucaju ja zaspim, ali se probudim usyred nocu i ne mogu zaspati. osjecam nelagodu u nogama, kao da su utrnule i moram ih kao pomjeriti u neki udoban polozaj, koji ne postoji i onda se samo prevrces.

Da li ti se ovo dešavalo prije (tipa možda prije par godina ili mjeseci) ili je sada prvi put?

desavalo se i prije, ali sad je ucestalo.
mozda i dobrim dijelom sto sam sad obratio paznju na to i onda to sad primjecujem i previse se fokusiram na to.

Meni pomaže bromazepam, tek se prekjuče prisetim ovog sjajnog lekića, posle tipa 6 meseci bez krštenog sna. Ne pijem kafu posle 3 popodne, istuširam se oko 8, popijem u pola devet 6 mg bromazepama, i za najkasnije sat vremena zakucam taman spavao pored šatre sa orkestrom Miše Mijatovića. I što je najvažnije, ne budim se, spavam u komadu najmanje 11-12 sati, sve me stiglo

Meni pomaže bromazepam, tek se prekjuče prisetim ovog sjajnog lekića, posle tipa 6 meseci bez krštenog sna. Ne pijem kafu posle 3 popodne, istuširam se oko 8, popijem u pola devet 6 mg bromazepama, i za najkasnije sat vremena zakucam taman spavao pored šatre sa orkestrom Miše Mijatovića. I što je najvažnije, ne budim se, spavam u komadu najmanje 11-12 sati, sve me stiglo

Brate, ja nisam doktor, ali bromozepam nije dobar za muškarce nikako, jer brom nije dobar za kitu. Pogotovo 6mg, jer je baš jaka doza. Leksilijum (bromozepam) dolazi i u manjim dozama, 6mg je mnogo, pogotovo ako redovno i na svoju ruku piješ.

ja uzimam melatonin, nikakve nuspojave nema i mozes ga uzimati koliko hoces, ne postoji ld50
samo posle mesec dana mislim da sam malo rezistenciju razvio ali i dalje mogu da zaspim vrlo brzo

Ja sam rokao melatonin isto, preporučena valjda jedna tableta dnevno, ja uzimao dvije, tri, Bivša djevojka isto. Istina je da mi je pomagao da brže zaspim, ali sam se navukao na njega, pa onda kad sam prestao da uzimam, nisam mogao noćima da zaspim (iste simptome je i ona imala). I generalno ako bih uzimao npr. tri dana i četvrti ne uzmem, taj četvrti dan nisam mogao spavati.
Sad uzimam povremeno Good Night Sleep i dobar je (bez recepta, 6 evra, 30 tableta).

e mater vam jebem kilavu, nije vam ni brada porasla, pijete lekove za smirenje i spavanje...

Bombi, dođi u Banja Luku da te karamo u dupe bez vazelina. <3

Hvala na vnimanie buraz, Bogu hvala kita skače na puc prstima, pročitao sam negde da su davali brom vojsci radi kontrole seksualne želje. Ja sve uvek u jakim dozama. Ma uzimaću možda još desetak dana, dok se ne naspavam za sve ovo što nisam, baš mi je potreban jedan dobar odmor stresa, galame, obaveza bez. Podelio sam otkaze svuda i povukao se malo. Posle idemo ponovo na max

nije ni tebi porasla brada bombi sudeci po onoj slici

Bombi je femme fatale koju paradoksalno nijedan gospodin ne želi da jebe

Brz je al'u leru, samo on to ne kapira

Mislim da još uvek ne može da se oporavi od Olletovog polivanja spermom iz kible od 25 kila, plus što on nije neko ko može da pređe preko svojih frustracija i bude normalan, već mora da vrišti k'o žena ceo život