Prijava

https://www.youtube.com/watch?v=L1iqyD6Wg1Q

Jeo sam jednom kod njega, pljeke su mu prosek.

Ne znam da li je realno da neko stvarno misli da su ovo najbolje pljeskavice u Beogradu.

A sta Vi mislite? Jeste li jeli pljeke kod Deke i kako Vam se cine?

Dobra pljeskavica ali nije najbolja.
Roštilj u Beogradu jedeš ili kod majstora sa juga ili kod Bosanaca, kakve kurčeve izbjeglice iz Slovenije i srbijančine, kad je to znalo napraviti meso?

alo, pljeskavice u beogradu...

пресмеће. већ неко време нека група импостера као да је киднаповала чика милета и продаје ону најогавнију, најјефтинију, масну, јако уситњену смесу са стомака свиња и врв соје, воде, леда, бубрежног лоја која формира таааааанку пљескавичицу која има само кору која подсећа на месо, а унутра бела, анемична магма, подгрејана, коју та кора само држи да се не распадне.

2/10 у задњих нпр. 2-3 године.

с друге стране јео сам пре ~3 месеца - једном је било као у опису а једном је узео другар и било типа 4 пута боље.

сад дал је матори миле пизда која надобудно ту прича о неким правим месима а сада уваљује јер је типа у фрци (а тешко да је у фрци пошто је створио себи име и клијентелу пре 10+ година) или је излапео или можда чак кад није у бгу ови запослени краду и продају смеће.

Jel ima nekih poboljšanja u pogledu pljeki?

Jedina dobra pljeskavica koju sam pojeo u bege je bila u nekoj mesari u Rakovici, neki kosijaner radio na izdavanju rostilja, pitao me hoces somun ili lepinju matori, kasnije sam saznao da je to bio Burzum

A bege sam omrzo bas zbog masovnog priliva ijekavice i ovakvih retarda poput skocimisa

Sad sam na Medaku II ovde nema nista pa narucujemo od preko mosta da nam donesu

Sandokan i Bibac.

Nema pljeke dok sam ne odgojiš prase i tele pa rokneš mesine na roštilj i samo soli i bibera.

Najizvikanije pljeke ikada. Mislim barem su danas nekad su možda bile bolje.

Nekada je sve bilo bolje, gospodine Ejdus...

Nekad, dok je Gospod Bog hodio zemljom jer je bila lepša nego raj
I kad mu se prispe, samo na klupu, ne dira ga niko
eeeeeeeeeee kace setim