Prijava

bombas bukvalno te ne lazem sad
slale su mi osobe printove gde vuletic muva 2003. godiste na grinderu onom gej sajtu odakle je i obrisan

ajde nemoj tako, posten covek, iz sapca, grobar, sva polja cekira da bude avantgarda

Godina je 2028., dzvedza sampion 12. ili koju vec godinu zaredom, armija nezadovoljnog naroda obara Vucica s vlasti na ulici i uspostavlja demokratiju, radosni melos sabackih starogradskih pesama se cuje u porodicnom domu Bombasevica u Bakuu, konacno dolazi bolje vreme za Srbiju i Partizan. Nema vise Terzica, Vucicevica, Mitrovica. Djilas premijer, Dulo Vujosevic ministar za omladinu i sport, Sergej Trifunovic ministar kulture, Vuletic ministar pravde. Sve izgleda nestvarno, najzad su se stekli uslovi da se dzvedza kazni za divljanje svih ovih godina. Medjutim, uvidevsi da je rasprava dzvedza - patlidzan koristan paravan za kradju u pozadini, nova vlast odlucuje da stavi interese ispred ideala i oprosti Zvezdi dugove i ruznu proslost. Zvezda osvaja 13. titulu zaredom te sezone. Bombas, rezigniran, prigusi gramofon i tugaljivo prosaputa: "Jebeni Turci iz Nisa".

au jbt 2003. godište punoletno još malo.

jao kako me mrzi da vadim printove ali samo cu za bombasa uraditi to, znaci popeo mi se na kurac s ovim branjenjem vuletica

brt nije ništa ni napisao sad :pp

A jebote kakav koji ti je glup argument Bombaš, ne ne može čovek da bude i vrstan pravnik, profesor naučnik, i zadrigla pedofilčina istovremeno. Kao ovo prvo isključuje ovo drugo.

I da, ako je neko veprina od 100+kg sasvim je legitimna pretpostavka da ima problem sa kontrolom svojih impulsa.

dajte te printove policiji, zašto ćutite na to? klasična sns spika, svi lopovi, a niko uhapšen... nisam isključiv čovek niti teoretičar zavere, ali vi ste zaista poseban sociološki fenomen

Nije isključiv čovek, a u sledećoj rečenici sve navijače Zvezde nazove sociološkim fenomenom.

ne sve, prisutne na vukajliji

bombas zbog snsa on i nije optuzen za nista, brane ga jaki ljudi
ali to se naravno kosi sa tvojom teorijom da niko iz partizana ne moze biti sns

Pa sećam se da je na Citatima bila neka prepiska gde debeli kaže bukvalno "LOL 16 godina nije pedofilija po zakonu, više sreće u sledećem izvlačenju"

Inače, što se intelektualaca tiče:

https://en.wikipedia.org/wiki/French_petition_against_age_of_consent_laws

Znači ne treba toj sorti sa kožnim zakrpama na laktovima njihovog sakoa od tvida baš bezrezervno verovati.

https://www.facebook.com/717485268307882/posts/3678427905546922/

Ipak smo mi narod za jebanje. Bora konj objavi ovo kao pozitivnu stvar, sarkazam, ironija, šta već.

I svi u komentarima ne razmišljaju nego jebu po čoveku kao po komandi.

Ma svi smo govna ovde, treba nam još gori diktator.

Ma svi smo govna ovde, treba nam još gori diktator.

Takav narativ nas sprecava da nam bude bolje, nismo svi govna, ima Srbija jos uvek kvalitetnih ljudi i ima potencijal da bude normalna drzava i nije sve skroz crno kako se ponekad cini, nego volimo da kukamo i da se zalimo, i da budemo u ulozi zrtve.

hahah ova skupština jbt, kakva skupina papagaja

i ima potencijal da bude normalna drzava i nije sve skroz crno kako se ponekad cini

Najromantičnija izjava koju sam čuo u poslednjih 27 godina.

pa kako da bude bolje kad svi džabalebare, pričaju kako ne može biti bolje, ne rade ništa i ne izlaze na izbore xd

i dokle ću da slušam "svi smo govna treba nas još više jebati" kad tipa baba neka očerupa hleb u lidlu.