Prijava

Najpre da mi se objasni, cime sam ja kao gradjanin koji uredno placa porez i izmiruje sve obaveze prema drzavi, zasluzio da oni za koje sam glasao na izborima da me predstavljaju u duhu ponosa i dostojanstva jer sebe smatram patriotom, zasto mene ponizavaju politicari tako sto me predstavljaju kao roba i jeftinu radnu snagu, zivim li ja u Zimbabveu a da jos uvek nisam obavesten, odakle pravo njima da mi dovede Kineze ovde male zute popisance da ja radim za njega za 30 iljada i jos da mi sefuje, pa necu jebote alo

Dal je realno da ovu Srbiju saftaju vec 30 godina svi je redom jebu suse i pljackaju a ovaj narod nema trunke svesti glavu da podigne i pohapsi sav rltaj najgori olos jer ne mozes da ides u crkvu i slavis slavu i pozivas se na Boga a pljackas sopstveni narod i dovodis ga do ludila ja razumem da averidz srb srecan je kad udje u prodavnicu sve lepo sareno ukusno ima da pojebe nesto ima posao i njega vise nista neinteresuje

Jel realno da se gradjani nista ne pitaju u sopstvenoj drzavi i da su stvari izokrenute u perspektivu da narod treba DA SE PLASI DRZAVE i da nema nikakav uticaj na donosenje zakona na revnost u sprovodjenju zakona na izmene zakona ja mogu Amsterdamom slobodno da setam sa 5 grama vutre u dzepu a ovde idem u zatvor 3 godine a politicari koji na dnevnoj bazi kroz razne seme i poslove opljackaju milione evra niko dan robije video nije cekaj o cemu mi pricamo politicar koji cim oci otvori ujutru vec prekrsio dva zakona ne on bi da hapsi stratimira zbog buksne jebene

Dokle ce vise da nam prodaju sranja i lazi i dokle cemo mi mirno da posmatramo sve to a svi smo svesni istine

Vise mi je pun kurac svega i neki EU pasos bi stvarno postane cilj u dogledno vreme jer ovde se nista ne desava

па док не цкрнемо.
Може бити само горе јербо србија је у толико рупи да нас нико никад више неће извући из исте.

2021 godina Srbija nema bejzik level demokratiju vec bandu koja pljacka drzavu koju su razmontirali do poslednjeg srafa i usput laze taj narod i maze mu oci kupuje sirotinju sa po 5 soma od kredita nekog naravno a znamo da su socijala i penzosi najodgovornija biracka grupacija koja za svake izbore uredno ode i zaokruzi propast i svoju i nasu jer u drzavi u kojoj se NE KRADE i socijalne pomoci i penzije normalno da moraju da budu vece dakle prosta logika

Брате, зар стварно мислиш да ће се на овде икада живети нормално? Да ће се икад ишта променити? Ја сам пропустио више шанси да побегнем одавде и сада се жестоко кајем због тога.
А докле овако? Немам појма земљаче. Ја некако догурах до тридесете... Докле ћу да дишем, видећемо...

Gile, nikad ti nije kasno, narocito ne sa 30 brate, hahah... U zavisnosti sta si sve spreman da radis i na sta si sve spreman da bi nesto napravio, nesto video, prosao. Moras biti avanturista u srcu i prigrliti citav svet, mozda ne ide trenutno ali problem nije hronicno stanje, razumes?

haha sta dokle.vi koji zivite u srb valjda znate da cete dok ste zivi jedva da krpite kraj sa krajem

Hahaha, reci labo koja prevara od drzave, da ti 30 soma da opstanes i onda sledeci mesec tako i samo te vrti u krug a on ti otima zivot a da se obogatis mozes samo na tri ponudjena nacina, prevara, kriminal, politika, eventualno ako si nasledio nesto od caleta neku firmu ili sta god.

prevara, kriminal, politika

како је добро

I niko se ne buni, lepo mu sta, ima tu da pojede, popije, kredit da podigne, provoza neki polovnjak izadje sedne u kafic DA BUDE VIDJEN i eto ti. Koji su to kompleksi brate

Pa kako se postaje politicar. Moras da budes vanserijski sljam i otpadak da bi se bavio politikom ovde. Nula skrupula, milimetar obraza, i nekako, zao moras da budes, moras da budes losa, govno osoba da bi otisao u politiku, neostvareni kompleksas koji nikad nije razmisljao da napravi nesto kroz privatno preduzetnistvo, ciscenjem ribe na Aljasci, umetnoscu, nebitno

учланиш се у странку брукаш се јавно за њих и за пар година ако се покажеш добро постајеш посланик и ту иду огромни бенефити можеш крадеш радиш шта оћеш ништа те не дотиче ни закон ни лимунада ништа баш ништа

Znam masu takvih slucajeva, ja brate nikad ne bih mogao da istrpim tu kolicinu ponizavanja koliku istrpe ti govnari, jebote ti likovi bi preziveli i nuklearnu kataklizmu, uclanili bi se vec negde, jedino sto mi je simpaticno kod tih njuski je to da su naucili iz istorijskih gresaka Srbije i posle svakih izbora, oni su redom na strani pobednika

Јбг пара врти де бургија неће, познајем лично једног лика посланик неки тако нешто није имао кер за шта да га уједе до пре пар година, сад факултет завршен, трособан стан нова градња, брука ауто, покрао све што је могао...

e bas tako.a i za taj polovnjak ima da se namuci ko isus.ljudi su jos odavno lepo prihvatili da kupuju gaderobu najnizeg kvaliteta,nekad se oblacili u italiji sad od kineza.i svima je to ok, misle da si lud ako das za majcu 7-8 hiljada, stedi se i na hrani, na svemu.ali bitno je da moze da se prezivi i da se ne ide go i bos.ljudi zadovoljni sta ce im vise.ustvari nisu zadovoljni nego su se pomirili

Sledeci korak je da se kradja zakonski legalizuje i da se na ljude koji umeju da ukradu iz budzeta, gleda kao na uspesnu i postovanu gospodu. Zalosno

па тај закон незванично и постоји мислиш да осуђују људи који краду ХА ХА ХА
како да не, то је она прича када постоје докази и све против неког јачег политичара који је покрао све и свашта па се он појављује сваких годину две у медијима и ЕВО САМО ШТО ГА НИСУ оптужили, после 5-6 година буде помилован не знам ни ја шта и наравно задужи министарску фотељу, свака част заиста.

Auh brate kad vidim devojku da se oblaci kod kineza. Ili je neko sav u tomi hilfigeru. Na kom stupnju ostane covek kad se pomiri sa nametnutim stanjem. Borba je must have. Da steknes nesto, ostavis deci da se ne bi ona morala muciti i pocinjati od nule, kao mi. Da imaju lep i udoban zivot od pocetka, a ne ulica