Prijava

I onda nam se isti smeju iza ledja kako smo debili i nekul IDITE JEBITE NESTO IDITE JEBITE NESTO msm koje odsustvo svesti o SIROJ SLICI

JEBEM VAS SVE REDOM SMIRITE SE DA NE BISTE DOBILI SVI JEBENA TASTATURA SVEĆU VAS POBITI

UAAA UAAA UUUAAAAAAA

Dzvonk zguzvana limenka Meraka o pandurski stit

Dr Vuk,dobices takvu jednu dandaru za ovo histericno cvikanje,ustvo jedna mala.

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao wink emoticon

bombas konačno potpuno prso

Svi vi sns dusmani sto cekate bombasevu propast da se nasladjujete, imam lose vesti za vas, bombas je neunistiv i doci ce dan kada cemo vas zvezda-aca-vucic-ceca bagru gledati obesene na trgovima. Tada cemo bombas, ja i ostala avangardna braca nazdraviti, popiti po koju domacu, prosuti malo na zemlju u slavu Mise Tumbasa i uzivati u predstavi.

Zapamtite ovaj post!

jeste čuli da ceca našla momka izdala je arkana nije više srbska maika

A sta che zena ziva dusa

Arkana je nemoguce izdati ili si soko ili si pacov

Ko da dodje na vlast. Cuj pitanja. Drzava treba da dodje na vlast. Konacno, jednom. Drzava da radi svoj posao, da postoji kroz institucije, da ne zavisi od toga ko trenutno obavlja funkciju ovu ili onu

Vrhunac ironije je kad neko poput vucica govori o drzavi, zakonu, porezima... Nadam se da ova dahijska otimacina od poreza na celtove i gambije nece proci sad kad su dahije izvalile internet i alo jebote kakva hapsenja zbog komentara po fejsbuku to je ukidanje slobode govora