Prijava

Obracam se onima koji veruju, vama bez vere ionako nema pomoci

Saduvaš mi kurac do korena

Video sam te u busu, hteo ti dam dorucak iz pekare

Pa što nisi gladan sam ostao

Pa i mi ružni treba jedemo valjda

Jbt evo ga jos jedan poremecajnik stratimir,jos si ti falio.

Usrao sam se jebote, em sam danas bio u busu, em sam ružan ko đavo. Ko si ti stratimire i odakle se znamo? Daj adresu da se vidimo pozz

Jel bila guzva u basu ili malo njih?

Gužva druže pun kurac penzionera

Dijabolična tema, ne da mi se ni da prelistam da vidim koga sve za ovakav naslov treba adresirati

Ako sam nereligiozan šta me zabole, a ako jesam ne bi sigurno postio 5% dužine posta, nisam 5% čoveka, kakav je to stoicizam na pola kurca

Ma tema je najmanje o tome, ko i svaka druga prica se o svemu

Konkretno, treba pricati o zenama. Pravim zenama. Mislim da je to prevazidjena tema ovde ali mislim da takva zena moze biti vecita inspiracija coveku, dokle god je strasti i zelje, pored poverenja

I dalje verujem u ispravnost svpje politike, koliko god me Gambi pljuvao i gadjao limenkama ugrejanog zajecarca

Ne znam kako rendom beogradski programer zamislja ljubav, ali sam siguran da sam potpuno drugacije vizije

Rendom? Nemojmo se vredjati sad

ako jesam ne bi sigurno postio 5% dužine posta, nisam 5% čoveka, kakav je to stoicizam na pola kurca

Gledaj Gambi, tesko da cu u ista uci sa 5% mogucnosti, nemam problem sa istinom za razliku od nekih koji svoju kompletnu egzistenciju baziraju na lazima, ali ja i dalje nemam problem sa tim jer sam iskren sa sobom 1/1

A najbolji deo te price je da sam apsolutno prihvacen

da, natalitet je ključna stvar... feministkinje su zlo, ali kapiram da sve više žena vidi da je to sranje, gledam ih po Šapcu, došle do 40, ništa im ne fali... sede ko ovce njih 5-6, kaže im čovek majku vam jebem, imam ja ovih momaka po 20 god što mi rade na farmi, praseću plećku svaki sobali za večeru, daj dođite na kolibu da vas izjebu ko kobile, niko te ne tera da se udaješ, daj da vam naprave decu za 7 dana gde si i kome si pristala za 10 godina... da vidiš zamislile se i gledaju

Uzmem ti ja tako iz dosade da pročitam temu kad ono