Prijava

Na neku žurku gde nikog niste poznavali ili subotom uveče u diskać i tako to?
Da li ste se lepo proveli ili ste se osećali kao najveći paćenik na svetu?

U svom gradu ne bi mogo nikada, osećao bih se ko paćenik. Ako bi bio sam u drugom gradu, onda možda.
Likove koje sam viđao same tako po gradu uvek su mi delovali kao teški alkosi, klošari i apsolventi filozofije/sociologije.
Plus uglavnom ako nalete na nekog kog znaju odma se prišljamče.

mislim, daleko od toga da je zabava, i dobro ili bilo sta, al dal je moguce da sa vasih 30 godina niste bar jednom u zivotu dosli u sitaciju da negde cirkate/jedete sami. aj lokalno, u svom gradu/selu nema nikakvog smisla, al bar jednom, za 30+ godina da se zateknete u nekoj situaciji gde je sedenje tu gde si mnogo veci smor od toga da odes negde da gledas ljude, makar sam?
negde poslovno? na moru srednjoskolci se isposvajdali i jedu govna uvece, a tebi se ide negde? kod nekih rodjaka u nekom gradu si se zateko, i opcija ti da legnes u 9 da spavas ili odes negde napolje?

znaci, bilo sta. nista?

Zašto bih radio išta od toga kad imam komp i igrice za beg od stvarnosti

sad procitao prvi post

Na neku žurku gde nikog niste poznavali

ni ovo?

Pa ko me je pozvao na tu zurku ako nikog ne poznajem

Je l se računa svadba de ne znaš nikog za astalom?

Druže samo da te pitam jel si ti dugo vremena planirao da otvoriš ovu temu i stavio tu sliku pride da sve bude magično? Da li ćeš okačiti i pesmu ne diraj onog čoveka za stolom i ako da hoće li to biti kad neko napiše "jednom sam se napio od tuge sam u kafani", msm da i to bude magični momenat? Uglavnom lepo je krenula tema sviđa mi se možda kasnije nešto opširnije napišem (magično).

Celte, plaše se da drugi ne pomisle da nemaju drugare.

Da li ste nekad otišli sami u provod?

Ovo je samo blaža verzija pitanja: "Jel vam se nekad desilo da vam se nije digao?"

Jednom u dva noću, na putu iz jedne kafane u neku drugu, vidim 4 avion ribe koje ulaze u nekakvu zgradu i bez razmišljanja udjem za njima, odvojivši se od razularenog čopora. Odvaljen naravno. Prva i jedina misao bila mi je - tamo gde idu ovako dobre žene sigurno ih ima još i vredi rizikovati bilo kakve neprijatnosti, u najgorem slučaju izbaciće me napolje iz stana. E sad

stan preogroman, pun ljudi i jako čudan. Sve čudno, ljudi, nameštaj, slike po zidovima (onaj osećaj da nešto naprosto nije u redu a pojma nemaš šta). Kad sam video da je parket uokviren iscrtanim zelenim bršljanom sve mi je bilo jasno (detalj koji mi je ostao iz jedne priče). Bio sam kod ozloglašene Grofice. Žena je često bila prisutna, u baroknim, raskošnim haljinama i sa ogromnim šeširima na glavi (koliko se sećam). Mesto je bilo stecište svega što voli da se naziva alternativom i voli da isprobava kojekakve gadosti.

Ali je bilo krajnje kul - žena je, navodno, posedovala čitavu tu zgradu i na toj gajbi je bila žurka 24/7. Ljudi koji su smatrani poželjnim dobijali bi sms sa šifrom za interfon, koja se svakodnevno menjala. Dakle jedini način da se udje bilo je da čekaš ispred i prišljamčiš se na bezobrazluk nekome ko je otvorio vrata. Kasnije smo tu redovno obitavali jer se ispostavilo da je najnormalnije mesto u gradu i zeza je bila odlična (jednom smo čak išli u društvu momka koji je bio dj to veče). Sem što su nas redovno startovali nije bilo drugih zabuna, generalno vrv nismo puno odudarali. Sećam se da je piće koštalo nešto simbolično. Radilo dok nije upala finansijska i lupila ban jer nisu izdavali fiskale.

Pa ko me je pozvao na tu zurku ako nikog ne poznajem

jebem li ga, zadesi ti se nekad.

Za novu godinu 2015. na 16. sam oko 4 ujutru mrtav pijan upao u kuglanu, gazda iste napravio privatnu zabavu za familiju i prijatelje. Kako sam ušo odmah seo sa njima nikog ne poznajem sve ljudi 40+ a ja razulareni klinac i tako razgalamili se niko ne zna gde bije ne sećam se detalja baš najbolje al kuglanje je bilo džabe, lepe uspomene

Druže samo da te pitam jel si ti dugo vremena planirao da otvoriš ovu temu i stavio tu sliku pride da sve bude magično? Da li ćeš okačiti i pesmu ne diraj onog čoveka za stolom i ako da hoće li to biti kad neko napiše "jednom sam se napio od tuge sam u kafani", msm da i to bude magični momenat? Uglavnom lepo je krenula tema sviđa mi se možda kasnije nešto opširnije napišem (magično).

čitaš me kao knjigu xD