Prijava

Mi ostali se ionako jebemo u dupe na dnevnoj bazi. Oni to bar rade sa stilom i uzivanjem i ja im na tome zavidim. Licno ih ne gotivim, jer peder je obavezno i karakterom peder, ali posle svega, Srbija vise i ne zna za stid i sramotu. Svaka cast svima

Danas ce na Prajdu biti i Eru sa svojim novim deckom crncem kog je upoznao na zurci u begeu smrdljivom. Kaze Erisha ocu i majci, pa sta i Mubanane je
COVEK
O
V
E
K

Sretan prajd stratimire, osušio mi se kurac kad ga nisi popušio skoro 3 sedmice, na kolena, odmah.

Autor iznad je peder

Imamo gej predsednika koji krije da je gej ali znaju to mnogi obdareni beogradski momci, gej premijerku, gej ministre tako da je trulo vec protiviti se nesto

Nego svi u vozic! Hahaha

I ka Evropi drzimo, ovaj, pravac

Ja se prijavljujem da budem zadnji vagon kao i uvek bata stratimir je tu da vam da vetar u ledja a evo Bohor neka bude lokomotiva

Puna podrska gejevima, dosta je bilo ugnjetavanja

Ајмо опет један бан за господина, тачно форум продисао без његових шизофрених цепања. По могућству овај пут дужи, који га курац штедите са тих 10-20 дана, као да ће после тога магично постати нормалан

Умало заборавих, стратимире пуши га, одвикао ми се курац од твојих уста већ

Tako je, ajmo sve istine na videlo, ne moze jedna istina na sav glas, a druga istina, najcesce ona o sebi, da se krije

Danas dajem svakome da mi popusi bez obzira na pol, eto moj skromni doprinos i podrska lgbt populaciji. Veliki pozdrav Pesi Azdejkovicu i ekipi i neka puse kurac

Dobro da, uveli smo prajd kao nešto civilizovano i normalno, ljudi se bore za svoje slobode i prava itd. Širom sveta se već i venčavaju ljudi, čak i u crkvi - ok, vole se, praktično je zbog papira, imovine...Uskoro će moći da usvajaju i gaje decu širom sveta, to je skroz izvesno; ta ista deca već u pojedinim zemljama menjaju pol sa 10 - 12 godina. Jedno me zanima - gde je granica, i može li je uopšte biti? Postoji li trenutak u kom govorimo - e super, sve smo izborili i ostvarili, sad smo potpuno slobodni, nezavisni, ravnopravni, zadovoljni itd. Postoji li tačka u kojoj čovečanstvo (ne grupe i pojedinci) nedvosmisleno povlači crtu uz stav - ovo ne može jer je loše, nemoralno i samo po sebi nenormalno?

Poduvaj ga melkore poyy

Pa ti posle veruj ljudima. E.

Gambore bro dokle misliš da inferiornost lečiš na šaljivom sajtu vukajlija? Prijateljski pitam.

Zar Melkore i pedere mrziš

Poduži je to post melkijadese da bi u suštini samo rekao:
“šta je sledeće, pedofili?”. Ali kapiram da ti je verovatno zvučalo glupo