Prijava

Ja sam morao dva puta da bežim od budale koja ne zna da stane kad mu se da do znanja.

Svaka žena ikad:?!?!?!?!!?!?!!?!?!?!!?!?!

Dva puta, dobro da si izdržao, junače. Dušman ti kaže da si sladak, to je patnja level goli otok.

Sve što ja vidim da ti se dukatlija upucavao, ti isparanoisao i tjt. Valjda mislio da tvrdiš pazar, šta li.

Trebo si ga zguzit da mu ne padne na pamet vise da ide u rizik sa kuratim trajfom

Zamisli, lik otvoren za sva MAGA sranja, pečurke, treća i četvrta oka, a skviči kao curica kad mu neko kaže da je sladak.

obuzdaj se droljo

based
_________

Inace nisu me nikad muvali derasi kao takvi, ali sam imao nekoliko situacija gde se neki strejt lik zalijepi za mene kao kuce, do te mjere da sam poceo da preispitujem njihovu seksualnost, srecom sve je bilo okej, cudne situacije svakako

Mnogo si bre napredan kamenofile, ne mozemo mi da ispratimo to i da razumemo

Kameni zapeo da odbrani pedere kao da ne zna da smo mi homofobi ovdje tek po neko izigrava nekog liberala ali to samo zato sto je homoseksualnost inn, inace sve goli homofob ovde

Ajde beži, tuko bi pedere, ovamo te bugojanac od dva metra jebe ružno već deset godina i to je ok

Ma boli nas kurac za pedere generalno, ali ne zelim da to prihvatim kao normalno jer ne mislim da je normalno bukv najdalje sto mozemo otici je da ih dozivljavam kao sizofrenicare ono imam razumjevanja ali i dalje not normal

Da ne ulazim u dubioze, smrt pederima i tako to, ali trajfo priča kao da ga je penetrirao taj dukatlija na sred podija, a zapravo lik bio triput benigniji nego recimo prodavci tele2 na ulici ili topšop govna.
Ju ar kjut. Nečuveno, u zatvor s njime.

Ok su pederi/lezbejke generalno, trans i ostala govna su vec bolesna i treba im pomoci

Dajte jos rasprava o oseljivim temama

Fale teme “društveni parazit ili stereotip”

Ili teme o gmazovima. Upoznao sam neki dan gmaza level reditor. Duga masna kosa, nokti isti takvi, najjezivije dlake po licu ikad, prednjih zuba nema. Mlad, visoko obrazovan, kida kolko dobro igra šaha - ali gmaz.

desetak kila viška se spodrazumeva

Kakva je situacija sa pederastijom u Estoniji brate, otvoreno sve ili

Lol, ne baš, iako na papiru jeste. Pred koju godinu lezbe dobile batina u radničkoj četvrti, zadesile se tamo u rane jutarnje sate, pijani domorodac im rekao da su lezbe, one mislile da su jake i samostalne žene i zamahnule šakom na nj, ostalo je poezija.

Parada bila, osiguravala je dva milicionera. Povremeno dođe gej ili dva u pab gde obitavam, ali ne dođu u roze suknjici i ne puše kurčeve po podiju, nego eto, znaš da su gej.

U centru grada moš bit gej, kad zađeš u ruske kvartove nije preporučljivo i tako to.

El planiro ko odavde da otvori insta stranicu pajsad gej posla

Jesam ja, ali bojim se da se trajfors ne uznemiri, osetljiv je u zadnje vreme