Prijava

Momče : interesuje se za pečurke, probo bi jednu.

Trajfo : vadi iz unutrašnjeg džepa kolekciju psilociba, nudi jednu sa planine Rudnik.

Momče : ne ne mladiću, niste me razumeli, mene zanima jedna druga vaša pečurka, hihi

Trajfo : sikter bre pederu, ja sam ozbiljan poslovni čovek, majko mila šta me snadje.

Neam pojma el trajfo rekao lokaciju de ga startovo taj peder, el to kuci negde ili belom svetu

Pred koju godinu lezbe dobile batina u radničkoj četvrti, zadesile se tamo u rane jutarnje sate, pijani domorodac im rekao da su lezbe, one mislile da su jake i samostalne žene i zamahnule šakom na nj, ostalo je poezija

Podrska za pijanog domoroca

E da sad se setih lol, ima to već brdo godina, prva polovina dveiljaditih. Išlo se na rejv po BG i NS, deca sa sela, prvi put u mestima gde postoji lift. Vidi momak, dal u barutani, andergraundu, gde već, da neka lezba igra sa momčićem, provali ih odmah naravno. I djuskaju ovo dvoje i vataju se ono baš, kakav im je to trip pojma nemam. I pridje ovaj da djuska sa njima, ovo dvoje se oduševili, u fazonu, dobro došo med nas mladiću. I krene ovaj da se vata s ribom i izvodi neke gejske pokrete, sve kul, nema gde nije stavljao šape, a ovog momčića regularno ignoriše. I pita riba u jednom trenutku - stani bre, jesi ti gej? Kaže ovaj nisam, riba se zabezeknula, kaže - pa šta radiš jebote, kaže on pa šta, zezamo se, šta sad. Ovo dvoje se skenjali i otišli. haha

Sad kad razmislim znam baš dosta nekih opičenih gejskih priča

što mi se nisi javio kameni kad si me već video ubazdo

mada reko si deset kila viška a ne 40 možda nisam bio ja

El ti to pečurka u džepu ili ti je samo drago što me vidiš, slatkišu?

Trajfo : sikter bre pederu, ja sam ozbiljan poslovni čovek, majko mila šta me snadje.

I bilo je baš ovako nekako haha

Neam pojma el trajfo rekao lokaciju de ga startovo taj peder, el to kuci negde ili belom svetu

Kući nažalost :(

Ideja za cvetajuću instagram stranicu: "Lista ljudi koji bi želeli da ih LGBT populacija ne dira"

Dakle svi koji nisu lgbt

Jbt bas su gejevi pustili muda kad idu javno muvaju u srb zasticeni ko pederi vucicu pederu

mada reko si deset kila viška a ne 40

Da, koji kurac s ovim, bukv svaka druga osoba na ulici ima bar 10 kg viska ako ne i vise, to uopste nije neka cifra ili nesto sto drasticno mijenja izgled

Kao osoba sa 20 kila viska potvrdjujem ovo Mujino

Jedino ja imam deset kila manjka jebo ja sebe usta

A jbg kameni je od onih debelofoba elitista, kao njemu grozno kad ti vidi spojlere i mešinu znaš teško mu da skonta kako je to moguće

Jede covek travke i spanac po estoniji, kako i da ima visak kilograma

Ideja za cvetajuću instagram stranicu: "Lista ljudi koji bi želeli da ih LGBT populacija ne dira"

Jeste pa da nam danas sutra neki eldžibiti gestapo lupa na vrata i vodi nas u centre za prevaspitavanje.

Ee prc a mi na stranici objavimo foto video i napravimo event podrške ili proteste u borbi protiv gestapovaca

Jede covek travke i spanac po estoniji, kako i da ima visak kilograma

Koliko to ima Španaca po Estoniji?
Sam ću da izađem