Prijava

Hvala na podršci, matori! Pa imam još studijsku verziju Thrill Is Gone - cover, ali čekam da nam producent napravi neki video, vidjećemo oće li vajati šta...

Ljudi, snimajte nešto i kačite svoje radove. Mlađi ste, s više slobodnog vremena i puniji energije. Ovako me malo sramota što samo ja postujem u zadnje vrijeme na ovoj temi.
Nadam se da nikog ne smaram.

Evo i ta "studijska" verzija, obrada "Thrill Is Gone"

https://www.youtube.com/watch?v=X67yYDMLx-w&context=C46ca487ADvjVQa1PpcFN1qzzpz5upqFe_Z0gwenmEJ6DrezBAUvs=

Зељчек, одличан 5.

Vrhunac mog muzickog umeca je kad sam na nokiji 3310 odsvirao "na kraj sela zuta kuca".

ja imam nekoliko zajebantsko-romantičnih tekstova, ali nemam muziku za njih. Da li neko hoće da napravi muziku i video a ja da pošaljem tekst?

Dobar Zeljček, moji ortaci bi trebali da snimaju uskoro neki demo, možda autorsko, možda obrada, samo da nabave bas, ja bih uleteo da sviram, pa kačim kad bude.

Зељчек, је л се трипујем или свираш без трзалице?

ja imam nekoliko zajebantsko-romantičnih tekstova, ali nemam muziku za njih. Da li neko hoće da napravi muziku i video a ja da pošaljem tekst?

ево ја ћу све да одрадим у фулу но фркс, пошаљи ми текстове. Пошаљи ми и неке фоткице да направим спот. НАПРАВИЋУ ОД ТЕБЕ ЗВИЈЕЗДУУУУ

Радјард Куплунг
Зељчек, је л се трипујем или свираш без трзалице?

Баш имаш слухчину, браво за запажање! :) Па да, апсолутно без трзалице...чини ми се да прстима одсвиравам ближе оном како се осјећам. Олдскул сам свирач, шта да кажем, то се и чује.
Хвала свима на позитивном мишљењу.

Pokojni moj prijatelj izvodi "Crossroads" Roberta Johnsona u svom originalnom aranžmanu. Jedini zabilježen snimak, kako se ispostavilo....možda neko prepozna ovog plavokosog kauboja sa novosadskih ulica od prije nekoliko godina.

http://www.youtube.com/watch?v=6cG47QUjjXg

Ajd da se upišem, da overim ovo turtlbojevo posle, sad neam vremena.

Корњачо, крчи вам нешто, не чује се песма.

Корњачо, крчи вам нешто, не чује се песма.

Tako i treba.

Корњачо, крчи вам нешто, не чује се песма.

Sve što krči htelo bi da krči, neka krči, i treba da krči! Ja bih ovde stavio suroviju distorziju, ova je nekako mlaka!!! iako je pesma dobra.