Prijava

Jesi ti tamo Dejan/Makelele?

bitkojn se krka, a neće da plati narod za rmbačenje na forčenu sram ga i stid bilo.

Kripto tržište opet potonulo, putine jepse

Maestro koliko ćeš se izdobriti na ovome dipu, priznaj. Ne bi me čudilo da je Maestro siva eminencija iza ovih pizdarija u Ukrajini. Hoće da unese razdor i pomutnju na kripto berzama, pa da pokupuje sve po smešno niskim cenama i umirovi se u 43-oj ko čovek kada se tržište oporavi.

Alo kakav pad tebrex jesi zdrav ti ovo je samo još jedan utorak

BTC u narednih 3 meseca ide u novi ATH, a to je samo zato što ga kupuju i drže Grejskelovci ko oči u glavi

Graficke kace padnu cene?!?!?!

Maestro šta je s Polkom, oće išta biti od toga?

Bukv sto kaze triforce, another day in office , mada ocekujem jos veci pad zbog ovog sranja u ukrajini #cirko91 gluvacu

Graficke kace padnu cene?!?!?!

Kad majnovanje postanje neisplativo, uzimajuci u obszir ove glavne valute ofc, dakle kada izadje ETH 2.0 npr, mozda ove godine mada lazu nas sto bi rekli Dino i Ivana, godinama

kamenofile mislis na Polkadot? Parachain auction je pocela u decembru, sa polkom ce tek biti show sig sig

U Polkadot i XRP ulažem velike nade. Naravno, većina portfolija mi je BTC i ETH. Plus pokoji šitkoin, čisto ako me usere.

Sigurice, klasika

U zivotu ne bih kupio XRP vec sam pisao zasto, cak iako znam da ce cena skociti ako pobede na sudu

Pitanje za Maestra pošto se odlično razume u ovu tematiku. Da li možeš da mi približiš značenje NFT-a? Video sam da su to neke sličice koje se iz nekog razloga prodaju i ljude se obogaćuju praveći ih. Kako i zašto dragi Maestro?

Ne mogu. Takodje ne mogu da dajem financijske savete ovde. Ovaj sajt je mahom za šitpostovanje. Za pravo udubljivanje u neku temu, učenje novih veština, sticanje novih znanja preporučujem google, youtube i slično, pa kopajte

Znaš šta meni nije jasno. Zar nije moguće da preuzmeš tu sličicu, zašto bi je plaćao?

“Look at me, I’m stupid”

-Fuck off, retard.

“Jokes on them, I was just pretending”

koliko ja znam prave neke slicice npr neki motor i onda ako kupis taj motor(sliku) imaces mogucnost da ga vozis na nekoj igrici za koju prodavac daje casnu rec da je pravi

U ovo se zaista ne razumem. Shvatam da tebi to možda izgleda neverovatno ali šta ću. Hvala ti u svakom slučaju na izdvojenom vremenu.