Prijava

Boris po ko zna koji put ispao sujetna sisa. Baš mi nije krivo što je dobio manje od 1.5

Bitno da je i dalje lep i elokventan u javnosti, odmerenog tona i proračunatih stavova

Boris sjebao i Beograd sa 2.8%, taman koliko treba se prelilo SNS-u da može sa SPS-om većinu da ima.

opozicija je debil.

napravio avioncic od glasaskog listica

VUCELA OJEBO PONOVO NEGO KAZITE VI MENI KAD SE NAKOTILO OVOLIKO DESNICARA MAMU IM JEBEM

Svaki su napakovani od tita al kao pričamo nešto

VUCELA OJEBO PONOVO NEGO KAZITE VI MENI KAD SE NAKOTILO OVOLIKO DESNICARA MAMU IM JEBEM

pazi, uvek imas deo populacije koji je blago retardiran. oni moraju da imaju neku svoju zabavu kako ne bi pravili sranje za sve ostale.

ozbiljna zemlja mora da im drzi tu zabavu bezopasnom, da razjuri krdo sa vremena na vreme da se ne pretvori u stampedo tj da ne dodju do bilo kakve moci, ili daleko bilo oruzja ili novca.

mi smo zajebali da ih bijemo, i sad se okupljaju.

Poz i vidimo se kad fmp popusi za Evroligu, a Partizan se vrati gde mu je mesto.

Kad je to, limburga meseca? Fališ :(

ja vidim da ce ovi zavetnici biti kao sns u buducnosti, tako su i ovi krenuli, iste fizionomije

S tim da šorlavog ne mož da jebemo a ovu sa jakom vilicom možemo ha ha ha

ipak vaši glasovi ništa nisu značili.

aj, bar su dveri propali ko amputirano mudo kroz gaće u kanalizaciju.

Šešelj, Tadić i Radule u političku penziju posle ovoga.
Kamo sreće...

sve u svemu not good not terrible

sledi jos jedan mandat jahanja, pisanja u usta i vredjanja inteligencije, ali cinjenica da je sns uzeo 300.000 glasova manje nego 2020. (i to sa integrisanom sapicevom strankom) je ipak indikativna

nismo bas potpuna severna koreja, jos uvek

šteta što ovi iz levijatana nisu okuražili pa krenuli u političke vode kao neka grupa građana uzeli bi oko 2% zakinuli bi boloa miličicu i vacića ko ona grupa građana ne davimo bebe kako već

da se izjasni debilana prvo

U suštini, jača ekstremnija desnica u zemlji
jeza me neka vata

apropo ovoga sto se desnice tice, mislim da je to logican sled dogadjaja

u zadnjih trideset godina (a u poslednjih 10 godina narocito) je sistematski unistavano poverenje naroda u bilo sta sto dolazi iz zvanicnih izvora

sta god da se desi, prva reakcija ljudi je da to nije istina i da se valja neko sranje iza brda, navikli ljudi jbg, vakcine najocigledniji primer

kada nema poverenja u zvanicne informacije, onda se ljudi okrecu alternativnim medijskim izvorima, a to je raj za sarlatane i desnicare

Sevast opet mudro zbori

milan st protic premudra glava.

najjace voditeljka ga pita fazon sto se vi ne kandidujete itd covek kaze ja sam imao svoj mandat, nije ispalo bas najbolje i teraj dalje

samo za ovo masive respect starino sve ti pjevalo