Prijava

Jao ti si Crnogorac hahahahahha čekaj dok po'vatam. Legendarni Smarko.
Pa gde si Šćepane Šćekiću jadan ne bio? Ili bolje Lune? Od kojih si? :D

Ne bre nisam smarko lol samo sam link defku da bolje razumes

Btw ja sam flegma primorac starinom katunjanin, znam da ti je sve jasno sig xd

Znam ja Smarka, ne brini... Zna i on mene. Lokne imao momak ako se ne varam. Bio mi je FB friend. Nisam pomislila da si on, ali ta mi je defka njegova promakla.

Jasno mi je :D

Bila sam češće u Cg. Najvećom greškom smatram što tamo nisam ostala. :)

Ali mislim da pokušavati kontrolisati život, ma koliko bio odlučan u tome, jednostavno nije moguće. Ovako je moralo da bude. Tu sam gde treba da budem, tako mi je zalomljen komad na pogači života. Gde ću tek biti to ne znam, ali znam da prošlošću više ne želim i neću da se opterećujem osim da iz nje pamtim SAMO lepe stvari. :) Crna Gora je jedna od njih.

Lokne imao momak

:momak:
https://i.pinimg.com/originals/8f/7a/e7/8f7ae7280509b66b2aa3bbc3bfe7fa33.jpg

Lepa je cg ali bolje sto nisi ostala, osim pg i ponegde na primorju nema desavanja..

Bolje bi ti bilo u sapcu garantujem

crna gora: dosadno, palanka, ljudi nezgodni, prljavo i ima more
sabac: dosadno, palanka, ljudi nezgodni, prljavo i ima blatnjavu savu

montenegro wins.

A pa ja sam u Podgorici bila :D
Boli me uvo za dešavanja. More mi do nosa.

Kad pogledam, šta me briga, svoja sam na svome. Samo da ima posla. I ništa mi drugo ne treba. Ali nema. Tako da ću izgleda morati opet da lutam, još, vitak, sa šapatom strasnim... :)

Pita (misli se na grcku tortilju) života

To bi bio pide života?

A pa ja sam u Podgorici bila :D
Boli me uvo za dešavanja. More mi do nosa.

Cikotici govna od ljudi, ljeti vruce sve u krv, podgorica ravna ko tiganj, ma pakao

Vamo primorje sta znam bolji ljudi, leti sve puca vrh prica, nemamo bas vasar sa meckama i gutacima vatre i nozeva ko sabac ali korektno skroz. Kise na jesen i zimu smaraju jako i pada se u depru onda se emigrira u bg normalno xd

Pa realno pola Podgorice je u Bg-u a pola su u nju došli sa strane. Ljudi koje sam ja upoznala su ok. Ali nijesu iz Titograda porijeklom. :)