Prijava

ima prekid od 01:25 do 05:38 da znate premotajte samo

Da, pa zapravo deo u kome me vrbuje baš na jako je utihnuo. Zanimljivo, ali dopuniću.

Željno isčekujemo

Ponedeljak : sajberbuljing
Utorak : sajberbuljing
Četvrtak : sajberbuljing
Subota : slušanje tridesetominutnog ekspozea + poziv na piće i seks od realno 4 minuta
Ponedeljak : bebo volim te, udaj se za mene

Melk, ti ovde treba da uletis jbg... devojce ko za tebe, think about it, plodna, nasih godina, umetnicka dusa, ume da prica 30 minuta nesto sto je moglo da se kaže u 3 rečenice...

аввл је до јаја риба све док не проговори хе хе
шаим се ништа злокобно

Samo nemoj pred detetom ove priče pls, kapiraju mnogo više i upijaju nego što mislimo.

Šteta što ovako vrhunsko naravoučenije za mlade žene biva objavljeno ovde gde žena NEMA

Jbg, to sam ja. Ovde sam našla dom, zapravo neku sigurnost nakon mnogo vremena. Sumnjam da ću skorije otići.
Uglavnom tu sam posle 11. Kako mi je laknulo što sam ovo napričala, nevera. Kao brdo kamenja s kičme da mi palo.

Ostajanjem na vukajliji kao da ništa nisi naučila iz tog incidenta sa sektašem. I tolikim odavanjem informacija, znamo gde si živela u nišu, znamo koji ti je kraj u pirotu, ime najbolje drugarice, ime deteta, tvoje ime, sta si studirala... devojko obuzdaj se majke ti, nisu svi ovde dobronamerni, a dokonih ima kolko hoces.

ume da prica 30 minuta nesto sto je moglo da se kaže u 3 rečenice

Prava supruga da

Ok, u pravu si. Ljudi se iskrenosti boje više nego bilo čega na svetu. Isto toliko je i mrze. A naravno većina je koristi. Neka. Ne bojim se prosto. Ali obuzdaću se. Odoh sad... See you later.

Manje znamo o maestru ovde, koji je tu 10 godina, a covek je bukvalno drešio gaće pred nama

devojko obuzdaj se majke ti, nisu svi ovde dobronamerni, a dokonih ima kolko hoces.

Plus bilo je situacija gde se pokazalo da gomila ljudi voajerise i prati redovno iz offa, mi koji jedemo govna ovde smo ustvari najbezazleniji

ovo sto kaze zapata je bolje artikulisano ono sto sam hteo da ti kazem danas avvvvl. to je poenta.

Dobronamerni saveti
Pridržavaj ih se

Е, секташи. Моји рођаци мислим да су. У ствари сигурно. Срећом долазе једног годишње, живе у иностранству. Углавном, пре је била прича као ”вода је жива”, као вода има душу, тако неке ствари. И неке фреквенције молитви, то је све научно доказано. И тамо су у неком удружењу, нешто, где верују да добијају оно неке ексклузивне интерне а ла трећи голаман Гренобла дојаве о томе шта се дешава у дубокој држави и ваљда ту нешто већају, да ли носе неке шиљате капе, не знам. А тај рођак има неки поглед онако као из Гет аут.
____
А у ДИС-у пре неки месец чича неки као пита да му измериш воће или кромпир, па онда креће неку причу и вади на брзину неку бочицу са неком миротечношћу или тако нешто и онда као те покапље са тим и нешто прича и даје број телефона. Добро, овај је можда супермаркет-манијак, али можда је и секта. Зашто не и обоје?

Ovaj zapatin komentar, bas drugarski i prijatan svaka cast

Ne znas koliko ljudi prati iz offa a tebi posle takvih iskustava ne treba da ti neko rendom zna te detalje vjerujem

И неке фреквенције молитви, то је све научно доказано.

Daj DOI, odma sada odma