Prijava

22 minuta BRUH MOMENT

Ja napravio čaj i sad ću da sednem da odslušam

Al prekine negdje na drugoj minuti i ukljuci se tamo oko šeste opet ne znam sta je ocemo full edition bez seckanja

ima prekid od 01:25 do 05:38 da znate premotajte samo

Хвала премотаћу

Haha je l bas toliko nemate sta da radite subotom uvece momci

Е ај се договоримо да скупимо неку кинту па да ти дамо да нам читаш неке књиге и да постављаш то на вукаро имаш леп глас то је нека бизнис варијантица ето
Аввл теби се обраћам

Nemam moj galantni, sinoc bio provod, noćas pauza

Ok. Ima lep glas. Ali kad uzmem sve u obzir, malo je fiju fiju.

Jebo bi je da se razumemo, ako izgleda ok.

Al brate, mislim da je depra jaka u njoj.

Heh, totalno nevezano sad za ovu spiku, setio sam se kako sam za vreme studija u Nišu farbao sve dlake na telu u belo, nosio duksericu s jareći rogovi i bio sektaš.

Slusam i da subota je i ne izlazim.

Uopšte nisam fiju, ali dobro. Više se ne dokazujem. Jednostavno samo slikovito umem da opišem šta proživljavam, da izgleda da se ekran ugasio dok sam pričala suštinu, znači njegove propovedi o hristu i da bi ja kao njegova žena bila samim tim bliža bogu, da bismo mi kao par bili u toj nekoj hijerarhiji jako visoko bla bla ... Pominjao je i Krišnu, šta znam šta sve nije rekao tada, ja sam gledala da pobegnem uglavnom, da izvučem dupe i sačuvam razum uprkos strahu. Mislim nakon tih par razgovora sa njim da je u to ušao jer pati zbog toga kakav je, vidi mu se na licu da jako pati zapravo, da je emotivan, krivi blago glavu kad priča nekako te oči, šta znam imam osećaj za to. Ali u ovoj realnoj SPIKI ajde po vaški sad - on je poremećen a ne ja. Ja sam svoje dupe izvukla. To je to. Čim sam videlq temu htela sam da vam ispišem ali sam zamislila baš ovakve reakcije i zato nisam, nego sam sebi rekla Napiši nešto polusarkastično Mesnom Naresku i nestani ... Eto sad je tema opet izašla, videh je, uskočih, ispričah ... a da li mi ko veruje ili ne, više me nije briga. Bilo bi zanimljivo stvarno da sve mogu da dokumentujem nekako i dokažem, ali dovoljno je stvarno. Uzaludna borba. P.s. Ne možeš da me j...š ako ja na to ne pristanem. Logično. Neću da se raspravljam. Tema ko tema, rekla sam svoje. ČUVAJTE GUZICE!

Sve u redu, samo nemoj da se rokneš ko Kika.

Tldr

Pusti mi link do FB profila u DM, da odemo na piće, i to je to.

Hahahah bajke da vam čitam? :D Lep bi to posao bio :))) Prelep.

Тилмаро да ти сажмем њен рат и мир пост одозго нећеш је јебат и то сам закључио на основу последње реченице у посту отприлике ради паметно не тешко

Ejvl nemoj na piće sa Ćilmom, ako ne odeš uplatiću ti dvesta dinara.