Prijava

Ја улазим на различитим местима по граду, па негде треба да се одјављујем неограничено, по сто пута, а на пример овде ме на сваку стрелицу уназад избаци, па се сваки пут поново пријављујем, а да се претходно нисам одјавила. (Ово је јавно место, национална библиотека, свако има приступ).
Је ли то једна од многих несавршености овога сајта, или овог пута није до програмера Вукајлије него до библиотечких?

Probaj da se odjavis, i da se nikad vise ne prijavis

Da li si čekirala ono "zapamti me* (ili kao već) prilikom prijave?

to ti bog govori da prestaneš dupljačiti ovde, majmune bolesni.

Kakav tard jbt

Ovako se ponasati medj bogovima interneta 2023. godina

Sine, odma da brises nalog i modem da bacis u kantu za smece

Smešni ste, u pitanju je žena. I može majka da vam bude! Pokažite malo poštovanja, nemate ni vi malo godina. Budale neopevane!

замисли идеш у библиотеку и улазиш на вујаклију шкк

Zena jel, hahahha. Da bas. Kao i ti sto si zena.

Zna se ko ovde dolazi sa duplih i sa kojim ciljem.

када ће аутор модератор Тхе Проф да раскринка ове дупле налоге и да нам каже лепо црно на бело ко је чији дупли а не да слушамо и гледамо отварање целе теме за једно усрано питање

Stvarno je jedna divna i dobra gospođa. I voli da piše ovde i trudi se. Pa vidi Prof ko je autentičan.
Jeste Caro, žena je jer ja jesam žena. Prava ono, imam sise, čučim kad piškim, rodila sam ... mislim ... Jebo vas taj skepticizam. Sabrali ste se šaka jada i onda vam svi sumnjivi. ☺️

Kuku, ovako je i Zozo izginuo.

Koga jednom dupljak ugrize taj se i zenskog naloga plasi

ja jesam žena

Sad ces opet navuci Vuka na vrat

Nije duplak. Dakle, još gore.

Smešni ste, u pitanju je žena. I može majka da vam bude!

Хвала ти, АввИ, што ме браниш, али не долази у обзир усвајање.

627
када ће аутор модератор Тхе Проф да раскринка ове дупле налоге и да нам каже лепо црно на бело ко је чији дупли а не да слушамо и гледамо отварање целе теме за једно усрано питање

Ово спада у тзв.

Prijavi problem
Prijava problema i bagova vezanih za rad sajta

, узми па прочитај.
Шта дупли налози, какви дупли налози? Нико од вас није дао толико личних података о себи (уосталом, у вашим годинама и немате их за давање) као ја. Напросто, не седимо сви пред телевизором него живимо. Може се.