Prijava

Palo mi je ovo na pamet danas dok sam šetao. Šta mislite kako bi bilo kad bi se pri organizovanju okupljanja povodom 20 godina mature, takođe organizovao susret onih što slave 20 godina mature sa aktuelnim maturantima? I to ne neki bezveze random susret, nego neka vrsta organizovane aktivnosti, možda čak i neki profesori da budu uključeni u cijelu stvar.

Poenta priče, obe grupe mogu da budu na dobitku:

Maturanti nauče od ovih matoraca šta ih čeka, vide gdje se ko od njih zajebo, zbog čega se kaje u žiovtu, čuje neke priče iz kojih može zaključiti kakve fakultete ne treba upisivati, čime se ne treba baviti u životu, a čuje i priče onih koji su uspjeli, koji su srećni i zadovoljni, koji su se ostvarili u životu... Pa onda na taj način, dobiju nešto od njihove mudrosti.

A ovi matorci, mogu recimo dobiti od maturanata informacije o tome kako razmišlja nova generacija, u kom je fazonu, šta su aktuelni trendovi, i tome slično, što bi im moglo omogućiti da se malo mentalno podmlade, da se malo resetuju, i odvoje od načina razmišljanja svoje generacije koji je možda u mnogočemu već zastario, itd.

AND THEN THEY FUCK!!!

AND THEN THEY FUCK!!!

Haha, i to mi je palo na pamet, mada nije to poenta priče. Ne isključujem mogućnost da bi se neki možda i smuvali, ima svega. Mada je prevelika razlika, tipa 19 godina i 39 godina. Ipak je prevelika razlika.

boli me kurac za razliku ako je legalno

hole's a hole

Zato i kazem. To kada bi se organizovalo odmah bi se digle zene u crnom, Kandicke i Srbljanovicke da vriste PEDOFILIJAAAA!!!

Odmah potom Beckovicka pravi specijalni utisak nedelje, zove 2 psihologa i Teofila Pancica da se zgrazavaju i da se dezurne kurcobriznice... kurcobrizkinje... kakogod ukljucuju u program i padaju u nesvest live action.

Hahah ono kad bumer oce navata zumerku

Zato sam rekao da trebaju profesori biti uključeni. Znači nije neko random druženje, nego tipa recimo u nekoj gimnaziji recimo četvrti deset treba da slavi maturu tipa za sedam dana. Par dana prije njihove mature, zajedno sa profesorima, organizuje se njihov susret sa četvrtim deset te iste škole koji je maturirao prije 20 godina, u svrhu međusobne razmjene iskustva i mudrosti.

Brate aj ostavte decu na miru da jedu govna kao sto ste i vi jeli jbt cuj zajednicka matura hahhahahah

TFW pokušaš da premostiš generacijski jaz konstruktivnim predlozima a sve se svede na jebanje: https://pyxis.nymag.com/v1/imgs/9bc/c6e/b9ba697b64de36b21e4d2dfb1755b20bbb-23-got-ep-5-002.rsquare.w700.jpg

@ Bata Sale

Postoji i opcija da se to organizuje uz segregaciju po polovima. Tako da na primjer, odvojeno bude susret muškaraca maturanata, sa ovim muškarcima što slave 20 godina, a isto tako maturantkinja sa ženama što slave 20 godina, što bi možda i bolje bilo jer bi bilo fokusiranije. Iskustva onih istog pola su svakako relevantnija, jer muškarci i žene imaju drugačiju putanju kroz život.

Samo zamisljam sebe sa 19 na takvom okupljanju. Neki polupijani zelezarac mi kenja kako je sve kurac i da treba da palim iz zemlje, a ja razmisljam kad ce ovo govno da se zavrsi da odem sa ekipom na neko interesantije mesto da se oserem od alkohola.

Postoji i opcija da se to organizuje uz segregaciju po polovima. Tako da na primjer, odvojeno bude susret muškaraca maturanata, sa ovim muškarcima što slave 20 godina, a isto tako maturantkinja sa ženama što slave 20 godina, što bi možda i bolje bilo jer bi bilo fokusiranije. Iskustva onih istog pola su svakako relevantnija, jer muškarci i žene imaju drugačiju putanju kroz život.

Znaci gej pedofilija. Zovu i Boska u utisak nedelje.

E jebi ga sad, i ti ga prećera.

Mada ako tako ljudi razmišljaju, očigledno nije dobra ideja.

Ajd izdrkajte pa se javite jbt kao mladi mejmuni kmecite

Ma zajebavam se Jovore, ideja je dobra. Ali ja kroz zajebanciju hocu da ti kazem da smo mi kao drustvo kurac i nismo spremni za ovo. Sa jedne strane bi imao klince koje realno boli tuki i matorce koje jos vise boli tuki da se bakcu, a sa druge strane dezurne dusebriznike koji bi nasli izmisljen razlog da se zgrazavaju. Kod nas da uvedes obavezne godisnje ginekoloske preglede i mamografe za zene, a pregled prostate za muskarce neko bi se nasao da se zgrazava.

Prvo ukinuti veronauku u skolama, a uvesti seksualno obrazovanje, prvu pomoc i gradjansko vaspitanje kao obavezne preglede, pa za 20 godina da razmisljamo o tvom predlogu.

Kul su ta okupljanja par godina nakon mature, stipu one kmecavce kao “jebite se svi ne zelim da vas gledam”, bas lejm ponasanje, najcesce kmece ovi sto nista nisu postigli pa se boje pitanja kao sto su kad ces se zeniti gdje radis sta vozis

Nije kabrio jbg

Al zato ima šiber

Mada nemas ti sta puno da pricas s tim ljudima, meni je drustvo vecinom iz srednje ali tipa par nas dobrih drugara ostalo sve ne znam ni gdje su ni sta su nit me interesuje ali ako bi se organizovalo sad tipa 10 god od mature, otisao bih sig

Jbg razilaze se putevi, neki ljudi odu totalno drugim pravcem i tu vise nemas ni zajednickih tema a kamoli da se ostaje u nekom kontaktu, to ti je zivot