Prijava

Ovo što radite je stvarno nehumano. Meni je fizički veoma loše, nalazi ultrazvuka i laboratorije su mi jako loši, a vi mi pogoršavate stanje raznim uvredama i sranjima. To je bedno. To je definicija utvare.

Meni je fizički veoma loše

Zato na psihičkom planu cveta cveće, je li tako prijatelju?

Hvala Bogu dobro sam. Mogao sam da vas iskuliram, ali iznervirali ste me. To što ste me iznervirali znači da sam čovek koji može da bude iznerviran, ništa više.

(best sex ever btw)

Vuče vuče bubo lenja
Šta će reći pokolenja
Vodio si život buran
Pa ostao nekulturan

vi mi pogoršavate stanje raznim uvredama i sranjima

Brt iz ličnog iskustva, beži od takvih ljudi što dalje, ništa dobro ne donose. Seci sve kontakte, briši brojeve iz telefona, nemoj da im se javljaš, zaboravi da postoje i da su uopšte ikada postojali.

Hvala ti, Melkijades. U pravu si, neću više ulaziti ni iz ofa.

Izloguj se sa vukajlije itd

Ovo što radite je stvarno nehumano. Meni je fizički veoma loše, nalazi ultrazvuka i laboratorije su mi jako loši, a vi mi pogoršavate stanje raznim uvredama i sranjima. To je bedno. To je definicija utvare.

Druze ne samo da te niko ne tjera da dolazis ovde i dupljacis i jedes govna, nego ti je eksplicitno zabranjeno, banovan si sa 386304985043 akaunta, Prof je nesto pricao i da oce da ti dezintegrise akaunt (sto se bukvalno nikada nijednom drugom autoru nije radilo, znaci zvanicno si najveci bijednik Vukajlije), svo aktivno clanstvo te napusilo bar jednom u zivotu, jebeno se izloguj i nemoj se vise nikad ulogovati, i odjednom ce nestati sve to pogorsanje sa raznim uvredama i sranjima i svi problemi

neću više ulaziti ni iz ofa

:eto ga sutra sa novog duplog gde ce se opet praviti da nije on:

Apelujem na Kajzena da stavi takozvani Morada test za nove naloge.

hahah kako je zenski stratimir sta radi puno poydrava lol ahah

Druze ne samo da te niko ne tjera da dolazis ovde i dupljacis i jedes govna, nego ti je eksplicitno zabranjeno, banovan si sa 386304985043 akaunta, Prof je nesto pricao i da oce da ti dezintegrise akaunt (sto se bukvalno nikada nijednom drugom autoru nije radilo, znaci zvanicno si najveci bijednik Vukajlije), svo aktivno clanstvo te napusilo bar jednom u zivotu, jebeno se izloguj i nemoj se vise nikad ulogovati, i odjednom ce nestati sve to pogorsanje sa raznim uvredama i sranjima i svi problemi

Samo što nalozi

Mravlji Bataci
Gedža 03
KizoPlidune

I još neki nisu moji.

Ti (ili vi) koji ih pravite i mislite da trolujete, niste mnogo duhoviti.

Moji nalozi su
Fontana Želja, onaj nekoblablabla nešto, ovaj.
OxfordDictionary

I laik može da primeti da modus operandi ovih Gedža i sl. naloga ne odgovara mom pisanju. A vi opet pišite sa KizoPlodune naloga. Otvorite još 1000. Ne zanima me. Samo sam hteo lično da kažem da to nisam ja.

nego ti je eksplicitno zabranjeno

hahaha da, to znači jako mnogo inače

Evo nek se izjasne ljudi, sem kamenofila, 627, mesnog i Muje, da li misle da su Gedža i KizoPlidune moji? Niđe veze

Prof je i sam lažov. Što nije objavio analize UserAgent-a i IP-jeve pa da mu poverujemo?