Prijava

ja mislio riha sam sebe prijavljuje

juče sam bio 594, sad 593
provera jer nmg da setim koliko sam poena imao

Može provera? Sa 343 na 341, ne znam kako, pa da se vidi. :)

Opraštam vam ovaj put jer kapiram da zezate Džonatana Rukija, sledeći spem ove teme deset dana banana ili brisanje neke veće količine pluseva - po izboru nagrađenog.

neki mali hejtić, skinuo sam, nisam te primetio od ovih spemera gore :)

Htio sam da džo završi al ajde... bio sam ubijeđen da je lajk, svašta mi pada na pamet.
hvala.

Brus, ja sam ozbiljno mislio to... Tad nisam ni video da je Džoni mod bio

proveri, ne košta ništa

rađena ti provera pre desetak dana, a pitaš me za jedan minus - to mi pošalješ PVT da ti negde zviznem plus i rešimo problem

ja mislim da nije bio minus već plus, al svejedno

Nešto mi ne valja zdefnicijama, ne znam da l je hejt ili lajk. Zadnjih 20 pojena je lajk od Radijacije nenormalnog jer je hteo da "ispravi stvar". Nemoj neko da ga je banovao, jebaću vas sve na gomilu držalicom od budaka. U dupe.

ne kenjaj pacove, ko sme Radeta da dira :)

молим проверу.

Sve je regularno.

primetih da mi se skor iz dana u dan menja, a da ne objavljujem ništa, nisam provalio na koju stranu, ali sada sumnjam da me neko na kvarno hejtuje, onako podmuklo po dva tri minusa svaki dan. Samo tražim informaciju da li su zadnjih desetak ili koliko već minusa na definicije od jedne te iste osobe ili ne (ako može da se to vidi). Ne treba skidanje, ne treba ni ban za ''čitača'', (možda neki na 0 dana čisto da vidim koji je, hehe)
EDIT: Hvala, pa pa paranoja. Lopov se najviše plaši da ne bude opljačkan. Krvavo sam se borio za svaki plus i sad neki tamo burazer da me spušta ne ide. Ali eto, sve je regularnno. pozz
EDIT2: Nakon mogućnosti da se vidi grobalj ukapirao sam da mi je tad obrisana jedna starija definicija, tako da je to ustvari bilo to....

ne postoji jedan autor koji te potajno ili bilo kako hejtuje, u poslednje vreme niko nema preko 5 minusa prema tebi

Bruce, je l' bio lajk sinoć kod mene?