Prijava

Nestor ispali vlast moraju da se ponove beogracki izbori
Jova: dosta je te LAŽNE opozicije

nemojte da me zajebavate gajbu piva i jebacevo polivanje kantom vode sam izdejstvovao preko nestora cuj lazna opozicija

pa ne znam, nisam detaljno pratio, znam da je traženo da budu i jedni i drugi izbori zajedno, ili da se odlože beogradski. Na kraju, vlast popustila, sad nije važno i ako je pod pritiskom Hila... po meni je dobro da su na to pristali...

Jer prvo, za demokratiju je bolje da nema bojkota, a drugo, ako opozicija opet pukne, imaće jedan argument manje u priči, te krađa, te nefer uslovi, te ovo, te ono, i moraće malo da se zapitaju sami gdje griješe, ako opet puknu... Ako će to preispitivanje malo resetovati i ojačati opoziciju, to je svakako dobro, jer je jaka opozicija neophodna za stabilnost države, i bez prave i jake opozicije, država klizi ka autokratiji... Znači, za Srbiju je dobro da opozicija ojača, a opozicija može ojačati samo ako ponudi nešto više, ako se jednostavno poboljša na neki način... kukanjem svaki put kako su izbori pokradeni, neće sigurno ojačati.

Da li je lažna to je diskutabilno... mada moram priznati da ti je solidan argument.

Drugo je to što se meni Nestor ne sviđa, ali demokratija nalaže da i takve stranke imaju pravo učešća ko i svi ostali.

Nector vrati 500k eura u budzet
Drugosrbi: ukrasce na drugom mestu populista je veliki to zna sta radi

Nector kaze necemo ni sa kim ispostuje obecano
Drugosrbi: ovim potezom on samo podrzava vucica

Drugo je to što se meni Nestor ne sviđa, ali demokratija nalaže da i takve stranke imaju pravo učešća ko i svi ostali.

kad bi moglo da se zabrani nekako haha

Mada Jovo jasno je sto ti ne volis nestora, jer ti rusi sneška o dogmi zvanoj mainstream medicina/nauka

Nije samo to. Lik je generalno previše samouvjeren i šarmantan, a to je za politiku katastrofa. Samouvjereni i šarmantni likovi mogu samouvjereno srljati u propast i šarmirati narod da ide za njim i srlja u propast. Ne možeš ti ni o čemu imati tek tako 100% određen stav i biti siguran da si u pravu. Ako si TOLIKO siguran u svoje stavove i ako tako olako iznosiš stavove na razne teme, računajući i one o kojima nemaš pojma, to znači da ti svoje stavove nikad ne preispituješ, ni o čemu dublje ne promišljaš, a to u politici može imati nesagledivo loše poslijedice. On je nešto poput Šešelja, očigledno inteligentan lik, ali previše samouvjeren, i olako priča svakakve stvari što mu se sad može gledati kroz prste jer se ni za šta ne pita. Da dođe na vlast morao bi biti daleko ozbiljniji, ali nisam siguran da je takav lik uopšte u stanju biti ozbiljan. On mi djeluje više kao šoumen nego političar, neko ko voli da bude u centru pažne i da bude simpatičan i dopadljiv ljudima, nego da ozbiljno vodi politiku.

Drugosrpska molitva:

Daj nam Bože da se drugoSrbi slože

ok dobro videcemo kako ce to da zavrsi tj u kom pravcu ce da ode al dosadasnja predvidjanja su bila kerov kurac, svi redom pojeli govna vezano za nectorijance, pri tom se i raspali ljudi a jopet ni jedna frakcija nije nikog podrzala

solidna nepoznanica za nase parlamentarne prilike

sto se samog nectora tice decko je veliki egocentrik al ne sa laznim portfoliom sto ga cini dosta drugacijim od ovih smislenih marinika-vucic politicara bez dana radnog staza. koliko sam provalio ni ne lozi ga vlast toliko u tom smsilu, cini se da oce pokaze velicinu da nije klasik retard vec je dosad mogo biti ministar zdravlja i sjest na celo korona propagande 5 puta da je hteo.

ne loze sve ljude isti motivi u politici to drugosrbi malo teze dobacuju

nego da ozbiljno vodi politik

inace pršti nam tržište od ozbiljnih politicara u picku materinu da retarda stavis na celo nekog ministarstva vrv bi bilo manje stete

Politika je jedino polje na kom Cara ne ispoljava ni minimum trola, covjek je ozbiljno zagrizao za ovu nestor opciju, mozda postane njihov odbornik u kikindi

cekam da me pozovu obj

хахахах али јова који каже да нестор одвлачи гласове од ОЗБИЉНИХ ПАРТИЈА ХАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХАХХАХАХ
шта је ово оксиморон

Jova je idealista i to treba razumeti. On stvari prihvata onakvim kakvim se predstavljaju u načelu. Naravno i dovoljno objektivan kada sagleda neke od činjenica ali sutra se već vrati na stari kolosek lagano. Evo pokušavam već par sedmica da mu usadim zrno kritičkog razmišljanja - al jok! Zajeban tip ne da se :D

немој ништа ни да му пишеш јер одговара у овим ратимир постовима :))

ma da, kad nemas sustinu onda pises eseje tako to ide

Evo pokušavam već par sedmica da mu usadim zrno kritičkog razmišljanja - al jok!

dzabe pokusavas, znas kako kaze jedna vukajlijaška izreka

Mozes istjerati plidua iz kabrija, al kabrio iz plidua nikada

A đe tebi Cara kritičko razmišljanje prema Nestoru, na primjer?

BTW, slažem se da mi možda nedostaje određena zdrava doza cinizma, i da sam možda idealista u načelu, iako sam svjestan da u praksi od ideala nema ništa... ali opet držim se one Andrićeve: Sve su Drine ovog svijeta krive; nikada se one neće moći sve ni potpuno ispraviti; nikada ne smijemo prestati da ih ispravljamo.

To jest ako je sistem sranje i korumpiran, i šta sve ne, ne treba na to gledati razignirano, nego pokušati, koliko je moguće uticati da ne bude tako.

Ili opet ako vidiš da su svi oko tebe cinici, ne moraš i ti biti cinik.

A đe tebi Cara kritičko razmišljanje prema Nestoru, na primjer?

u ljubavi nema kritike moj Jovo, to ide dokraja. Sve sto on kaze je TAKO

moj necotreee za djidji midji
moj nectore, samo mi pridjiiii

obj vec sam i ranije rekao, da je promenio x nekih politickih prica, da je egocentrik sto je samo po sebi tesko govno od osobine. Na kraju krajeva nisam ga ni glasao... vise mi se dopada kao pojava koja kod drugosrba izaziva izlive krindza ko kod celta npr