Prijava

Poslednji stadijum krezosrbijanstva - odbrana časti di džej vučićevića

Dingospow covek mejmuni ga napali da se drogira u lajvu a decko to dingospowski radi

K U C I
U
C
I

Obj bas je tezak fail bila situacija, e eee evo ga vidi ga pojeli govno drugosrbi bukv

Hahaha kmece neke ženturače po instagramu kao “narod je izabrao GNEZDO ORLOVO”.. koliko su ljudi jadni jebo im evrovizija sfu familiju

Danas vido na indexu kae kroasani super je tejadora treba neko da bude i zadnji kme kme

Bravo drugosrbi u centar bicemo predzadnji vazno je breskvicu sjebati

Hahaha uđem na reddit srbija i tamo pročitam “prvosrbijanci, drugosrbijanci, kmečavci..”

Cara.. Cara everywhere

Obj ciganski je ispala ova lgbt drolja da ne ubaci bilo kakve poene za breskvicu a teja dora je kao neki spektakl u odnosu na ovo, dva tabora bukv namesteno

Obj smece i jedno i drugo

Treca srbija je za onog zadnjeg ciganja jedini objektivan performer

Jeste smece i jedno i drugo, al ova sto je kobijedila je bolja od kuckice lagano, i trebala je da pobijedi. Ako je ono kuckicino srBski patriotizam, odoh u balije, ime vec imam i onako

Volim kako plidu iskusno koristi situacije gde se srbi već uveliko prozivaju da pod tim plaštom i on malo isproziva srbe

Ono fazon na kliksba raspra se vodi je li izetbegović ok ili ne i uleti maligedža1389 sa komentarom dokle više ovako prejadno je ovo beiha društvo sve retard do retarda, kako se lako zavade ljudi danas ehhh kad se setim…

Jeste smece i jedno i drugo, al ova sto je kobijedila je bolja od kuckice lagano

Jeste, nije seljana za pocetak al je zato mumljanje pa je manji krindz toboze

Moglo se laganini uzeti i 3-4 nekih drugih neutralnih performera i bilo koga poslati ne bi bilo problema vrv bi tamo uzeli neke bodove kao ona zorja ili onu ciganjku da smo furnuli glasali bi svi ciganji jevrope

Cak i onaj sa masnim celom sto ga vuzi pominjao onaj u nekoj haljini vrv bi bolje prosao tamo samo jer je idiot

Jebach, to se i dešava na klixu bukv najezda srba koji dolivaju ulje na vatru kada je neki članak o međubošnjačkom sukobu, to nije ništa novo i neočekivano, ista prica je i na sajtovima iz regiona

Samo ne vidim sta sam ovdje iskočio iz kalupa, ja sam oduvijek davao podršku “drugosrbijancima” (jer su prvosrbijanci nam došli glave u prošlom ratu) ali nisam znao da na redditu postoji ta podjela jer su tamo većinom drugosrbijanski klinci koji se izlože samo ako se javi neki albanac/hrvat s nekom provokacijom

Ja sam za ove vaše “podijele” čuo prvi put ovdje prije nekoliko godina i do protesta “srbija protiv nasilja” sam mislio da je to samo neko vukajlijaško etiketiranje pojedinih javnih ličnosti u zavisnosti od nekog njihovoj javnog nastupa i izražavanja stavova, pojma nisam imao o tome

Eto ti pliduu tvoji drugosrbi, drugosrbi na tebe gledaju kao na nekog bosnjaka a trve si nas srbin musliman

Doduse i ti si sad drugobosnjak nova kategorija bukv

Izdali me prijatelji, izdao me brat

Der der pliduu do do dodji u grcku

Rispekt za jebacha, drag mi je autor i pametno zbori, nije ovdje nista pogrijesio samo kazem da ne radim to perfidno i sračunato, sve se to više-manje zna

neavera pliduu da te je jebac trigerovao onim komentarom jaka muda plidu bukv uvek baca neki krosfajr sto je u najmanju ruku simpaticno, ostaje pitanje sto se jebac istrigirovao da te prozove zbog toga vrv neki drugosrpski kompleks

" Breskvica iznenadila 3 sestre koje je majka ostavila u kući strave! ❤️ "
https://www.youtube.com/watch?v=OL6qQEWsBaQ

Eeeee moj jovure sta si ti vorsipovo

Lepa bre ko lutka popusi i meni i breskvici