Prijava

pa na ' još ovoliko ' je 88, puna kapa

88 godina nije puno, života nikad dosta. Srećan rođ, Bruce!

seltik, ti si se bar nagledao tih od 80 što im pucaju kukovi ko da su od gipsa... jel moguće da imaš želju da doživiš te godine?

Nek je sa srecom!

Samo neprijatelju mozes da pozelis da pretera 65 godina

Vojvodo kako ćemo sa roditeljima? Moji oboje imaju 63, neću valjda za dve godine da ih teram na Novo bežanijsko groblje lebac mu poljubim lolo

pa ne treba da ih pobiješ jebogati

de je malo, Sunce vam kalajisano, nemam ja nameru preko 65 da teram, a i to samo da ženi zaradim penziju :)

hvala svima na čestitkama, nešto počeo da štucam pa došao da vidim šta mi je

ček ostali da vide popodne, tek ćeš da štucaš :-*

javiću se doveče, kad procenim da sam dovoljno pijan da napišem novu defku :)

Vojvodo kako ćemo sa roditeljima? Moji oboje imaju 63, neću valjda za dve godine da ih teram na Novo bežanijsko groblje lebac mu poljubim lolo

Nemoj na novo, skupo je mesto hahahahaah

Sprdam se brt samo nek su oni zivi i zdravi ali ja zelim da zivim dok sam.pokretan i dok mogu sam da se brinem o sebi. Cim vidim da sam onemocao i da ne trebam nikom ni za kurac nego smetam izvrsavam lapot sam na sebi.

javiću se doveče, kad procenim da sam dovoljno pijan da napišem novu defku :)

NAJZAD

Sprdam se brt samo nek su oni zivi i zdravi ali ja zelim da zivim dok sam.pokretan i dok mogu sam da se brinem o sebi. Cim vidim da sam onemocao i da ne trebam nikom ni za kurac nego smetam izvrsavam lapot sam na sebi.

Sa ovim se slažem, mislim da mi najveća kazna bila budem u poznijim godinama, a vezan za krevet.
I da ispravim propust iz prethodnog posta.
BRUSE SREĆAN ROĐENDAN I SVE NAJBOLJE DRUŽE.

Brate ja bih ziveo 120 godina, makar u 80 ostao nepokretan.

srećan rođendan Bruce
ja sam pa možda i najmlađi na sajtu, imam tek nepunih 21, ali imam skenj od starosti i bolesti i nemogućnosti kretanja, razmišljanja... bojim se i 30 da napunim, više nisam onaj mali slatkiš iz ulice, nego odrastao čovek...želim da vreme stane

ahahaha joj valde, pa šta je problem vezati dedu c c c

Kosmo, ma sestra ta je bila tako nekakva, ono, plava, visoka, jaka, lepa... razmišljao sam da i ja napravim neko sranje dok je ona u smeni, čisto onako, da osetim. Ali kad sam mućnuo glavom, pa ispada da ne bih imao ništa od toga, biti nasilno vezan, čudna mi čuda, a još bi mi možda poslali i bolničare, pošto sam muškarac a oni bi bili mnogo grublji, i šta znam... Ostadoh smiren, uostalom, čemu sve to...

Ne znas ti ni sta oces