Prijava

Ajmo raport.
Drvo: Kite eating tree (lv. 25)
Bogomoljka i Caplin, sad cu da unapredim...posle caplina ide supermen.

ja igram hax al posle cu nastaviti

Takođe kite eating tree, a u kliker herojima lvl 53.

Nisam ja za hax...probao al ne ide...cisto informacija koliko sam posvecen drvcetu, drvce radi vec 10h tj. danas od 14h

upadam da igram drvo dosta je hax-a C0a stigo si me necu ti oprostiti druzhe ovo nikad

morao si da me pitash pre nego sto me stignes

ladno moram od pocetka drvo da igram, zaboravio sifru od naloga na kongregate. shiiiiiiet

Idi tamo zaboravljena sifra...Dzankee ne sme pasti sa trona...

ma preko fejsa sam se logovo, a zaboravijo sifru od imejla tog, to mi imejl iz fazon 2007

A jel vi to odmah čim može kupujete novo drvo ili kupujete sve apgrejdove pa tek onda drvo? Ja radim ovo drugo i stigao sam do grandmother willow

Ja stigo do Family Tree (lv. 28)
Ja ostavim da cepa pa kad se vratim unapredim drvo, i uglavnom unapredjujem drvce ako ne treba mnogo da se ceka, a pomocnike 3 sobice su mi na max uvek a jednu unapredjujem sa novim levelom, pa posle ostale i sve tako. Pojavio mi se onaj dugin novcic tj. za sledece drvo mi treba 1.2 takvih tj. 1200 crna.

Great Deku Tree, 29. nivo

Mana tree, nea dalje.

hahahaha

Prešao sam igricuuuu :D

YOU ARE A WINNER i onda ti izbacio onaj gej coin xD

aahahahhah

I ja sam kod Deku-a, znaci samo 30 drvceta ima, cenim ga za 15-ak minuta i ja zavrsavam.
EDIT: Zadnji cova koji bije drvo Heisenberh, jos sa metom bije hahahaahha

aha, oplakao sam ga xD

o.O Ima i clicking bad, nesto tipa kuki kliker, na foru breaking bad... Ako hoce neko da igra posto smo drvo privrsili evo link
Ali mislim da je vreme da se napravi pauza, pa za neki mesec kad se setimo to da cepamo.
http://clickingbad.nullism.com/

aj sacu overim taj clickingbad