Prijava

Ollanik jako ljubazan autor

Imate Leptiricu na RTS 2 sad počela

leptiricee leptirice šarenijeeh krilaa

leptirica jeziva je

Ne može da omaši ništa od Kadije.

PAZI SAD
KADIJA TE TUŽI KADIJA TI SUDI HA HA

КАДИЈЕВИЋ ЈЕБЕ

ЈЕЛ ИМА НЕКИ ДОБАР ДОМАЋИ ФИЛМ У ПОСЛЕДЊИХ 5 6 ГОДИНА ДА НИЈЕ МОНТЕВИДЕО

Pozzz drugari, samo da vam se javim i ne remetim gledanje. Kuckamo se kasnije i razmenjujemo utiske :*

БОХОРЕ ОВО ВЕЋ ДУЖЕ ПЛАНИРАМ ДА ОДГЛЕДАМ ДОШАО ЈЕ ИЗГЛЕДА ТАЈ ДАН

МИКИ МОЖЕШ ДА НАПРАВИШ И ДУЖУ ПАУЗУ НЕЋЕМО СЕ ЉУТИТИ ПОЗЗ

Хадерсфилд има солидну глуму и солидан сценарио. Занимљив је свакако, али ништа специјално. Ако сте гледали представу, мислим да и не морате да гледате филм.
Онако, интересантна прича, али би додатним удубљивањем могла много боље да се направи. Солидно.
Додуше, на моменте је очигледно да се склизне у тип глуме пожељан за позориште и то оставља малу празнину. Смара ме што код нас у филму иначе се било која мало сјебанија ситуација приказује хистеријом и драњем, а то би могло и морало много ефектније да се одради када би се мало сценариста позабавио филмом, а не копирао представу.
Немам појма, неких 6.5/10, евентуално 7/10.

Reme, jesi ti gledao predstavu?

Ok sam napisao na Provironov post.
Samh gledaj, vredi zbog glume Glogovca. To mu je najbolja u karijeri.

Да, додуше пре неког времена, планирам опет.

E drustvo moguce da sam se istripovao, ali meni ova muzika pri kraju filma 300 mnogo podseca na Zajdi, Zajdi :D

Jesste pablo ,upravo sam i ja to provalio.

Usput.

Смара ме што код нас у филму иначе се било која мало сјебанија ситуација приказује хистеријом и драње

ne znaam naa koliko nacina se gorčina moze prikazati. Ali opet imaas scenu naa raadiju, pprikaazaana je sjebanost naa kulturniji nacin.. Aa i niedan nas film sse ne baavi takvim profilom kao sto je RAAŠA iz hadersfilda i taavim komplekssnim odnosom nnjegaa i glogovcaa.
Josif Taaticc je dodaatno uzdigao film.
A i ceo rassored.stvari, saamaa pricaa i fotografija, ton, odlikuje sivilo i ccemmernost. Osmica zaaa haadersfildaa

Ако је нешто стандардно за наш филм, сивило и чемерност су сигурно то, макар то знамо да одрадимо.
Али опет, није ми јак утисак оставио филм. Глоговац је одличан, али остали, не знам. Ок су, али опет, није ми филмски уверљива глума (за позориште је добра). Некако, цео филм сам био у улози гледаоца, ни у једном тренутку ме филм није увукао у своју радњу, нити било шта слично.
А за овај тип филма то би требало да буде поента. Притом, тематика филма је таква да ми је са оваквим сценариом остао заиста мало недовршен и није достигао смисао и дубину коју је претендовао да достигне.