Prijava

pivo po želji, a kikiriki da bude otrovan

Barone, ne ide kikiriki uz brdmena nije to taj tip filma, pistaći i crni badvajzer uz brdmena idu sig

hahahah šta je ovo jebo te kurac

oplodio sajt gušim se

Kako zamijeniti zvučne kutije u preparirane životinje

Ponekad , čak i uznajbolje od tehnologije , stvari uvijek ne rade . Isto vrijedi sa zvučnim kutijama u prepariranih životinja . To može biti tužan , pogotovo ako jeomiljena igračka za dijete koje je jednom napravio buku odjednom zašutjela . Evo kako ćete zamijeniti zvučni okvir u plišane životinje . Upute Screenshot

Google Translate zasnovan veb mesto

Sta je bre ovo jbt

Samo banjalučke ćevape, kako ti mogu pomoći, Atife?

hahaha pročitao koji je najskuplji greh bebe

Ukoliko želite dobiti vaše ruke na kikiriki

ahahahahha umirem

KIKIRIKI SHIYENJE

Odgledah Victoria
Sama činjenica da je film od oko 2 sata snimljen u jednom kadru je podvig. Ne možeš da svaki čas ne pomisliš kako je ekipa morala da trči sve vreme za njima, da ulazi u kola, liftove, da sve mora da štima u jednom neprekidnom sledu. Naravno, bilo je tu i improvizacije sigurno, ali je ona samo dala na nekoj realističnosti.
Jedan kadar ume da bude opterećujuć za gledanje, međutim ovde su dobro odradili praćenje, sve, očito je storyboard bio izdetaljisan maksimalno, a i oni su pripremali sve scene po parčićima, tako da je ispalo prilično tečno.
Jedan kadar donosi taj utisak realnosti i kad se pogleda koliko se stvari zbilo u tom dvočasovnom sledu, zaista deluje upečatljivo.
Gluma sasvim na nivou, priča nije nešto sad super-originalna ili nešto, ali kapiram da nije ni bilo moguće ići na neku veliku fikciju bez razbijanja antičkog prostorno-vremenskog kontinuuma.
Trivija: glavni lik (Zone) isti Nik Vujičić.
Ocena 8,29

Omaž povodom 30 godina od smrti Tarkovskog. Karte su 200 kinti, jako pristupačno.
http://www.kinoteka.org.rs/wp/omaz-andreju-tarkovskom/

ti brate otkad pogleda onaj film na rts poceo da drkas na tarkovskog je li ?? je li ??

боље и то него кад дркају на тарковског, а нису ниједан његов филм одгледали.

Hahahah Arm daleko od toga..
Odgledao sam svega tri njegova filma

hahha i to sto kazes truc, a desilo mi se u rl majke mi lik takav