Prijava

Pa strašno. Dokaz da su niski ljuti pogani. Ono - otrov je u malim bočicama.

зашто ја читам ово

Reme, predaj se na vreme, jer je Miki sosidž gospodar ove stranice i ovom prilikom mu šaljem velike pozdrave. O/

Hvala puno. Podrška visokih ljudi mi mnogo znači.

Tako je i mene sinoc za taxi driver napao ja odgovarao esejima da ne ispadne da sam nestalozen ili da se nesto lose protumaci
Ali sledeci put cu ga nauciti pameti kad mi se onako obrati ja razumem kad je neko siromasan ili deprimiran zbog mesta gde zivi ali ne valja preterivati, nadalje cu tacno postaviti granicu dokle sme a dokle je za batinjanje

Najsmešniji mi je armin van buren koji se ubacuje nekim svojim nubovskim postovima a niko ga ne jebe ni 2% hahah

Hahaha cigane vidis ti to

Koji sudar titana ovo nije bilo od Muse Arbanase i Marka na ovamo do Konte Ziroa i Bohora

Armin je sad veoma ranjiv, pošto je Bohor na moru. Ne može postati superdejtonac bez svog mentora i zato privremeno gubi na snazi.

braćo nemojte se svađati, evo daću vam bluray dvd filma THE BIG SHORT da odgledajte zajedno kod provirona ili remea kući, kao znak pomirenja...isfinansirali ja i makaronac

Reme, predaj se na vreme, jer je Miki sosidž gospodar ove stranice i ovom prilikom mu šaljem velike pozdrave. O/

Nemoj molim te, vidiš da su njegovi ataci u klasičnom Dulo fazonu. Govori da sam rekao stvari koje nisam rekao, izbacuje lažne dokaze, a kada mu ja pokažem Excel tabelu, onda se krene sa ličnim uvredama. Mislim stvarno.

Kako ste se iskenjali obojica (Reme i Prov) sa glumatanjem filmskih kritičara, mada sam u ovom slučaju na Remeovoj strani jer ne vidim zašto bi negativan komentar na jedan film trebalo da povlači automatski negativno mišljenje o celom talasu čiji je taj film deo.
Al' da serete, serete za sve pare.

ja sam do sada pogledao preko 10 000 filmova

makaronac da li imas neki film

mamuran sam i teško mi je
skinuo sam ovaj novi green room da pustim mozak na ispašu
metalike se rokaju sa skinhedsima xD

http://www.imdb.com/title/tt4062536/

Makaron želi da se opusti -> pretražuje imdb po kategoriji blood, gore, horror, 21+

ahahahaha čekao sam te :D