Prijava

Uvek sam tu za tebe, fusili maleni

E da, da ne zaboravim, Lawrence of Arabia je jedan pd najboljih filmova svih vremena, ako mene neko pita.

Daš ljudima struju, polovan pentium 4 i odma misle da su filmski kritičari. eh jebem ti sunce.
Elem, jel iko gledo Insepšn?

Dobar je insepšn, gledaj ga obavezno.

Glavni
Daš ljudima struju, polovan pentium 4 i odma misle da su filmski kritičari. eh jebem ti sunce.

a(r)min

ehh dolazim do jednog jedinog moguceg zakljucka....jel radite vi sta u zivotu ili ste i dalje na kevinoj sisi kad imate tolko slobodnog vremena da gledate neke filmove od nekog Roshana i tako nekih glava koje mozda ni ne postoje nego izmisljate imena...

Kakav je onaj film sa dikaprijom i medvedom?

dobar brate, ima scena kad udje u utrobu mrtvog konja da se zagreje

To radio i onaj ber girls ili kako već.

I ne piši mi radnju filma bre.

pa nije radnja filma, samo sam ti dao zanimljivi tizer iz filma da se jos vise zainteresujes

Pezose ako si se vratio da glumis bohora mozes komotno da ne dolazis, ja sam ocekivao da cu se valjati za ovih mesec dana a sve sto sam dobio je: pisurko. Problema ne bi bilo da je najbolja verzija bohora nego ona najsmarackija,ustajala,kada se vrati sa letovanja ocekujem vise od njega zbog promene sredine itc ali daj za pocetak da neidemo utabanim stazama omalovazavanja remetovog hipsteraja sa pivom i filmovima posto je smorilo bogaoca

^ кожне рукавице без прстију за воланом

Ima li Nortona gde, nema nista od Birdmana

Reme ozb sam te pitao za Drajvera jer mi se ne dopada. I nemoj biti slinavi govnarko da u 10 postova vređaš Provirona a da ti ni jednom nije uzvratio jer vam se stavovi ne slažu a šije te argumentima. Prihvati jebeno da nisi Bog kinematografije i da ima neko bolji od tebe.