Prijava

bombas ajmo na pice.
ne mogu nisam zedan pio sam vodu

Hahah kakav sirotan jebeni

http://www.imdb.com/title/tt3337550/
Sasvim solidan krimi film, istraga ubistva i te fore. Zasnovano na istinitom događaju.

http://www.imdb.com/title/tt0117666/
Гледао синоћ на ТВ1000, једна топла прича, баш ми се дојмио. И ово је ладно Били Боб Торнтон, нисам провалио кроз цео филм.
8/10

To je vrhunski film.

Barone, Tornton je pisao scenario i pokupio Oskara za taj film.

PROSEČNA SRBENDA
ja bi ti preopručio festen da odgledaš a ove nisam baš najsigurniji... ja ne bi slušao te nubare. ja i armin se ne možemo porediti što bi rekao prov a labokv je lood gde ti od njih zaozbiljno uzimaš sugestije. mislim neću ja da ulazim u tvoj lični izbor ali mnogo ima boljih autora koji predlažu filmove od njih dvojice.

Ahahah, ovaj put ti je pretpostavka bila na mestu, Festen mi se svideo do jaja, zato idemo dalje sa Vinterberzima i Lars Fon Tririma koje si preporučio

па шта знам, фон трир је скроз друга категорија у односу на то што си гледао. можда не би било лоше да гледаш нешто од рефна. рецимо, препоручио бих драјв.

Ee, imam ga skinutog već neko vreme. Ceniš da valja??

обавезно гледај бар два пута! мада можда пре тога можеш и неке раније радове од рефна, типа пушер или валхалу. или онај са оним робијашем, знаће армин како се зове.

pusher i bronson bolji od drajva dosta

pusher 3 gde je srpski kriminalac glavni lik i na pauzi onog za drogu odvikavanja konsultacija izadje i usteka pajdo u pljugu ahah i onako zapali pajdo i pusi i shokira se...pauza za pajdo jebena

pusher i bronson bolji od drajva dosta

ауууу, сад бих те изударао, али нисам гледао бронсона, па си се извукао за сад. моли бога да ми се свиди кад будем гледао!

Meni katastrofalan. Depresivan. Spor.

Bvdlga odakle si

pa ja sam hteo da mi se svidi drajv bas zato sto svi trpaju sranje sranje iako je to vukajlija mim, ali bas ovo sto rece bvldga, jedino muzika sjajna

Čuo sam da je, pored muzike, fantastična i upotreba boja kroz faze filma. Da li ga vredi onda gledati?

Ja bih sačekao Korovjeva