Prijava

+100000000 za bad lieutenant. Slucajno naleteo na njega prosle godine,odusevio me. Sto se tice najgoreg filma u zadnje vreme Nocturnal Animals bez konkurencije.Kakva jebena katastrofa,ne secam se kad sam gledao film sa tako jakom ocenom da je bio toliko los.

Govna snimaju generalno, samo za punjenje dzepova, ja sam se u poslednje vreme samo Patersonom odusevio, rovarim filmove iz 70,80 tih sto su prosek budu mnogo bolji nego ovo sada.

Koji je bolji od ta dva?

http://www.imdb.com/title/tt4425200/ John Wick: Chapter 2 (2017)
on samo hoce da zivi mirno i igra se sa svojim psom ali ne daju mu mira.Tako je to kad si neciji duznik.Bas jadan film, prvi deo je bolji

Taj i onaj 2046 od nekog istocnjackog rezisera sam skinuo

Enter the Void mi se sviđa samo prvih pola sata dok je u prvom licu, kasnije smor teški, i ovaj 2046 mi takođe nije baš nešto legao, ali zato In the Mood for Love (2002) od istog istočnjačkog režisera je sjajna drama.

Toliko mi se dopao da razmišljam nekad da odradim da bude crno-bijeli pa da ga tako pogledam, ali nekad kasnije kad ga zaboravim, izgleda fantastično.

http://www.youtube.com/watch?v=WFmZwyexJ-g

Labokv jesi pogledao indijce mafijaše Gangs of Wasseypur?

Koji je bolji od ta dva?

Svejedno oba su odlicna

Bolji je Prvi deo Bad Liutenant, drugi rezirao Herzog a glumi Nikolas Kejdz i Eva Mendez, ok je i drugi deo za divno cudo, ali prvi je cista umetnost, scena kad place Harvi Kajtel srce da ti se sledi. Taj In the mood for Love sam zapoceo i svideo mi se, nego sam morao negde da idem, sada cekam povoljan trenutak da ga nastavim.

Labokv jesi pogledao indijce mafijaše Gangs of Wasseypur?

jesam, dobar je.

Bolji je Prvi deo Bad Liutenant

Ja mislio da pita izmedju bad liutenant i hell or high water,nisam ni znao da postoji drugi deo. Video sam sad,nemam nesto zelju da pogledam,pokvarice mi samo onaj originalni.

Pa to sam i pitao, to sto si ti mislio. Hvala

Meni se svideo drugi deo dzon vika, ima govana jbg dijalozi su mi smetali najvise haha posebno kad ne pricaju na engleskom, al koga boli kurac nisu to ni hteli, film je pravljen kao max rokanje drkanje lozenje i to je solidno uspeo
SPOJLER
al pri kraju ono matrix jebeni haha

nisam jos odgledao do kraja za sad sto sam video ono lemanje i nije neko mada je tuca kolima na pocetku solidno uradjena

Ko za Džon Vika kaže da je dobar, takve ljude odmah na crnu listu stavljam. Kec smeće jebeno, dvojku nemam namjeru ni da pogledam. Ej, ukrali mu auto kao, jao, ubili psa, pa se sveti. Dakle, ti što vole ove, su profili što vole i Vin Dizelove filmove i slična govna. Ti ljudi sebi daju za pravo da nekome predlože neki film. I da, takvi ljudi i najviše seru na filmove koji nisu iz Holivuda. Samo gledaju Holivud i sve im je ostalo smeće. Pa sad razmislite, kakvi su to profili.

Uvijek su ovakvi akcioni filmovi sa retardiranom pričom dobro prolazili u bioskopima. Tužno.

Da je Makaronac gledao filmove kao što je Džon Vik, ne bi završio medicinu za dve godine

Ako se o njemu radi, nisam sad siguran

lol, ja nez odakle to za 2 godine, radj je prvi počeo da piše

Pusi kurac majmune eeeee moj ti !!!

ne dirajte mi džona vika, on je stiven sigal moje starosti

Ko je pljuvao ovde T2 nije u pravu, da, nije tako mracan ka prvi, ali meni se svidja valjda jer sam ja jedna romanticxhna dusxitza